Run 60 minutes – Training Coach to 5K v2.8.5 برنامه ای برای ثبت و پیگیری دویدن و رسیدن به نتیجه در مدت کوتاه مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه تقدیم به شما 

این روز ها اکثر افراد جامعه با مشکل اضافه وزن و چاقی دست به گریبان هستند و می خواهند که این مشکل خود را به نحوی حل نمایند. روش های مختلفی مثل جراحی، قرص های لاغری و … وجود دارد که می توان با آن ها با چاقی مقابله کرد اما تردیدی در این نیست که ورزش کردن بهترین، سالم ترین و ماندگار ترین روش برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل است. از بهترین ورزش ها هم می توان دویدن را نام برد. دویدن نیازی به هیچ گونه تجهیزات ورزشی یا حضور در باشگاه ندارد و همه می توانند آن را در هر جایی انجام دهند. هنگام دویدن اکثر عضلات بدن درگیر شده و کالری بالایی سوخته می شود که نهایتا منجر به کاهش وزن در زمان کوتاهی خواهد شد. برای کسی که اهل ورزش کردن نیست، دویدن در ابتدا بسیار سخت به نظر می آید اما با کمی تلاش و استقامت کم کم دویدن آسان تر شده و می توان مسافت های بیشتری را به صورت مداوم دوید. مهم ترین چیز برای انجام این ورزش، داشتن انگیزه و حفظ آن است. البته برنامه تمرینی مناسب و رعایت کردن آن نیز جزء مهم ترین عوامل در رسیدن به نتیجه است. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که به شما در انجام این ورزش کمک کرده و شما را تا رسیدن به هدف همراهی می کند. Run 60 minutes – Training Coach to 5K عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش و پیگیری دویدن تا ۵ کیلومتر و ۶۰ دقیقه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Power Ups توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. اگر حس می کنید که یک ساعت به صورت مداوم دویدن، کار غیرممکنی است، کافی است با این برنامه همراه شوید و طبق دستورالعمل آن بدوید تا در مدت کوتاهی استقامت و قدرت بدنی‌تان به قدری افزایش یابد که بتوانید حتی بیشتر از این مقدار نیز بدوید. این برنامه از شیوه دویدن/ راه رفتن/دویدن استفاده می کند و طبق عملکرد شما و نتایجی که به دست می آورید، هر هفته یک برنامه تمرینی شخصی سازی شده و جدید برایتان تنظیم می کند. سیستم انگیزشی برنامه شما را در انجام مرتب و پیوسته تمرینات یاری می کند تا هیچگاه دست از دویدن برندارید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Run 60 minutes – Training Coach to 5K اندروید :

 • ارائه برنامه تمرینی شخصی
 • رسیدن به نتیجه در زمان کوتاه
 • سطح بندی برای اهداف و تعیین یک هدف برای هر هفته
 • پیگیری وضعیت پیشرفت با آمار ها و نمودار ها
 • سیستم انگیزشی برای ایجاد انگیزه در شما
 • بالا بردن استقامت و قدرت بدنی
 • یادآوری انجام تمرینات
 • به چالش کشیدن دوستان و کاربران دیگر
 • بهبود سلامتی
 • رفع استرس ها
 • بالا بردن انرژی بدن

اپلیکیشن Run 60 minutes – Training Coach to 5K با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.1 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v2.8.5:

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی ذکر نشده است.

 

Run 60 minutes - Training Coach to 5K Premium