تحریم های گوگل پلی یکی از مواردی است که در سال های گذشته کاربران اندروید را دچار مشکل کرده است. دسترسی سخت به بسیاری از اپلیکیشن های ضروری برای خیلی از هموطنان عزیز مشکلاتی ایجاد کرده است. رسانه ی فارسروید هشت سال پیش با هدف کمک به ایرانیان جهت دور زدن تحریم ها ایجاد شده است. این رسانه در این سال ها با به روزرسانی های به موقع و دارا بودن دیتابیسی عظیم از اپلیکیشن های متنوع به سرعت در میان کاربران به محبوبیت رسید به طوری که این روز ها بیش از 15000 اپلیکیشن و بازی را می توان در فارسروید یافت. در مارکتی به وسعت گوگل پلی بیش از 100 هزار بازی و نرم افزار موجود است. در فارسروید اما با توجه به اینکه اپلیکیشن ها کاملا دستی و غیر ماشینی معرفی و به روزرسانی می شوند؛ طبیعتا تمامی این نرم افزار ها وجود ندارند. با این اوصاف اگر نرم افزار/بازی ای در گوگل پلی موجود بود و شما آن را در فارسروید نیافتید، می توانید از طریق این صفحه که برای شما عزیزان آماده شده است درخواست خود را ثبت کنید تا توسط ما بررسی و به آرشیو اپلیکیشن ها اضافه شود!

جهت درخواست فرم ذیل تکمیل شود

درخواست اپلیکیشن

قبل از ارسال درخواست به موارد زیر توجه کنید :

  1. نظر به اینکه اپلیکیشن هایی که در گوگل پلی قرار می گیرند پیش از آپلود توسط گوگل بررسی های کاملی جهت امنیت و مشکلات این چنینی انجام می شود، لذا خواهشمندیم از درخواست اپلیکیشن هایی که در گوگل پلی موجود نیستند خودداری نمایید.
  2. در صورتی که به نسخه ی مود، آنلاک، پرو و یا پریمیوم یک اپلیکیشن نیاز دارید در صورت موجود بودن در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد ؛ در صورتی که نسخه مود شده ای از آن موجود نباشد، نسخه ی اصلی روی سایت قرار می گیرد.
  3. به علت تعدد درخواست ها رسیدگی به درخواست شما ممکن است زمان بر باشد ؛ لطفا از ارسال درخواست های متعدد خودداری نمایید و صبور باشید ؛ تمامی درخواست ها یک به یک بررسی شده و روی سایت قرار می گیرند.
  4. خواهشمندیم پیش از ارسال درخواست، از طریق سرچ بار - جستجوگر سایت موجود بودن اپلیکیشن را بررسی نمایید.

سوالات متداول :

اپلیکیشن من با وجود گذشت مدت زیادی از زمان درخواست همچنان آپلود نشده است.دلیل این اتفاق چیست؟

در صورتی که پس از مدت زیادی متوجه عدم پذیرش درخواست شده اید، علت این امر میتواند فیلترینگ، تشخیص اپ به عنوان بدافزار، نقض قوانین فارسروید،ناقص بودن بسته ی نصبی و یا موارد اینچنینی باشد.در صورتی که اپلیکیشن شما به یکی از این دلایل روی سایت قرار نگرفت لطفا از درخواست دوباره ی آن خودداری نمایید.

آیا راهی برای پیگیری اپلیکیشن درخواستی وجود دارد؟

پیگیری درخواست از طریق این صفحه امکان پذیر نیست.در صورتی که قصد پیگیری دارید میتوانید از طریق صفحه ی اصلی فارسروید منتظر بارگزاری اپلیکیشن مورد نظر خود باشید.اما در صورتی که به هر دلیلی نیازی به پیگیری حرفه ای اپلیکیشن درخواستی خود دارید، میتوانید در پنل حرفه ای فارسروید عضو شوید تا به طور حرفه ای اپلیکیشن درخواستی خود را پیگیری نمایید.