دانلود بازی اندروید:

در این صفحه از فارسروید قادر خواهید بود اقدام به دانلود بازی‌های جدید اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم به همراه مود (هک شده - بی‌نهایت) کنید. تنوع بازی‌های فارسروید زیاد است ؛ ده‌ها دسته بندی مختلف از جمله اکشن، ماجراجویی، پازل و فکری، ورزشی، استراتژیک، نقش آفرینی، موتور و ماشین سواری، موزیکال، کارتی و تخته‌ای، شبیه سازی، آرکید و تفننی و… در دسترس‌تان قرار دارد که با انتخاب از میان آن ها می‌توانید با انبوهی از بازیهای اندروید با نقد اختصاصی روبرو شوید!
اینجا خبری از بازی‌های ناقص نیست ؛ ما همه بازیها را به صورت آنلاک شده [باز بودن بخش های پولی] به همراه مود [پول، سکه، ستاره و… بی‌نهایت] عرضه کرده ایم که دانلود و نصب همه آن‌ها 100% رایگان است و امکان دانلود با لینک مستقیم و با یک لمس برای‌تان فراهم شده است! طیف گسترده‌ای از بازی‌های رایگان و پولی اندروید اینجا در اختیارتان قرار دارند که با مشاهده اسکرین‌شات و ویدئوی گیم‌پلی آن‌ها می توانید با آن آشنایی پیدا کرده و در صورت باب میل بودن بازی آن را دریافت کنید! سرورهای فارس‌روید در ایران قرار دارند و با بالاترین سرعت ممکنه و به صورت مصرف اینترنت نیم‌بها فایل‌ها دریافت می‌شوند.‌‎‎‎‌ تیم فارسروید در کنار بروزرسانی مرتب و منظم بازیها به ورژن نهایی و جدید این اطمینان را به شما می دهد که بازیهای جدید و تازه منتشر شده را نیز تحت پوشش قرار می دهد و روزانه با بازیهای جدید نیز در خدمت‌تان خواهد بود.

بازی‌های مود شده Android :

تیم ما اینجا بازی‌ها را در دو نسخه اصلی و مود به صورت جداگانه برای دانلود عرضه کرده است ؛ نسخه اصلی در اصل همان نسخه محدود و ارجینالی است که تیم توسعه‌دهنده در گوگل پلی منتشر کرده است اما ... نسخه مود، نسخه ویرایش شده و هک شده‌ای است که در آن یک سری تغییرات از جمله بی نهایت شدن پول، سکه، ستاره، اسکناس و یا باز کردن بخش های پولی توسط ما صورت پذیرفته است. این شمایید که تصمیم می‌گیرید نسخه مود بازی ها را نصب کنید یا نسخه اصلی ان‌ها را - اینجا دانلود همه چیز رایگان است!

مجموعه بازی آنلاین و آفلاین اندروید:

در کنار تنوع زیاد و ژانر متنوع بازی‌های اندروید می توان آن ها را در دو دسته بندی آنلاین و آفلاین جا داد ؛ در بازی‌های آفلاین می توانید بدون نیاز به دسترسی اینترنت و در هر مکانی غرق در دنیای بازی‌ها شوید اما در بازی‌های آنلاین علی‌رغم نیازمندی به اینترنت می توانید آدرنالین بی‌نهایت را در رقابت های دو و چندنفره تجربه کنید! ما اینجا در لیست بازیهای موبایل اندروید موجود در فارسروید طیف عظیمی از بازیهای آفلاین و آنلاین را عرضه کرده ایم که آنلاین یا آفلاین بودن آن ها به وضوح مشخص شده و قادر خواهید بود قبل از اقدام به دریافت آن ؛ از اینترنتی و یا غیر اینترنتی بودن آن اظمینان حاصل کنید.

دانلود بازی‌های تست شده - Download Android Games:

تیم فارسروید پیرو خدمت +10 ساله خود همه بازی‌ها را به صورت تست شده تقدیم حضورتان می کند ؛ ما قبل از انتشار بازیهای در وبسایت آن ها را مورد تست و ارزیابی قرار می دهیم و پس از اطمینان حاصل کردن از اجرای بدون نقص و بدون مشکل آن ها را برای دانلود منتشر می کنیم! شما به عنوان یک گیمر دارنده‌ی یک موبایل با سیستم عامل اندروید هیچ نگرانی بابت سالم و بدون‌نقص بودن بازیها نداشته باشید و با خیال راحت بازیها را دریافت و نصب کنید و در دنیای گیم خود غرق شوید!

دانلود برترین و بهترین بازی‌های اندروید:

در کنار دسته بندی دقیق بازی های اندروید و مشخص بودن اطلاعات کامل آن ها از جمله اندروید مورد نیاز، درجه‌ی سنی، نام سازنده و توسعه‌دهنده آن و… تیم فارس‌روید بازی‌های خوب، برتر و معروف را در یک دسته بندی تحت عنوان «بازی‌های پیشنهادی» جای داده است که با مراجعه به این صفحه می توانید برترین، بهترین، پردانلودترین و مطرح‌ترین بازی‌های گلچین شده را در یک مکان واحد مشاهده کنید و مطمئن باشید که در این دسته بندی به بهترین گیم های اندروید دسترسی دارید!

بازی اندروید