Wild Castle TD v1.52.10 + Mod – بازی آرکید و استراتژیکی “برج دفاعی قلعه” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (جوایز بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Wild Castle TD – برج دفاعی قلعه که نام کاملش در گوگل پلی Wild Castle TD: Grow Empire in Tower Defense است، یک بازی استراتژیکی و برج دفاعی از دسته بازی های آرکید است که به شکل کاملاً رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه ای به وسیله استودیوی آمریکایی Crunchy Studio LLC عرضه شده است. این بازی یک عنوان انحصاری برای سیستم عامل اندروید است. فارسروید همزمان با انتشار اولین نسخه این بازی در گوگل پلی، آن را تهیه و در کنار یک نسخه مود شده برای شما عزیزان عرضه کرده است. بازی Wild Castle TD: Grow Empire in Tower Defense در حقیقت یک بازی دو سبکی است. سبک اصلی بازی سبک برج دفاعی یا Tower Defense است و سبک دوم که سبک تکمیل کننده آن است، سبک استراتژیکی است. اگرچه تمرکز اصلی بازی روی سبک اول گذاشته شده است اما نمی توان از وجود عناصر سبک استراتژی نیز در بازی چشم پوشی کرد. به همین دلیل می توان گفت که این بازی یک عنوان نسبتاً خاص در زمینه خود به حساب می رود که نسبت به دیگر بازی های هم رده توجه به بیشتری به عناصر تکمیل کننده یک بازی برج دفاعی داشته است. بازی Wild Castle TD: Grow Empire in Tower Defense از نظر داستانی چیز خاصی ندارد و داستان کلی آن چیزی است که بارها و بارها شنیده اید. ماجرا به یک امپراطوری مربوط می شود که توسط نیروهای شیطانی مورد حمله و تهاجم قرار می گیرد و شما در نقش قهرمانان این امپراطوری باید با تمام وجود از مرزهای آن محافظت کنید.

 

Wild-Castle-TD

 

در بازی Wild Castle TD: Grow Empire in Tower Defense شما در دو بخش کلی بازی را انجام می دهید. بخش اول، بخش مدیریتی و استراتژیکی بازی است که طی آن شما باید نیروهای خود را آماده کرده و یک گروه از آن ها تشکیل دهید. همچنین از جایی که کلیت این بازی در مورد محافظت شما از قلعه اصلی است، شما می توانید این قلعه را مدیریت کرده و آن را ارتقاء دهید. در حقیقت باید اینطور گفت که قبل از شروع بازی شما می بایست قلعه و دیگر بخش های امپراطوری خود را مدیریت کنید و بعد از اینکه آماده رویارویی با دشمنان بودید، به سراغ مراحل بروید. در بخش دوم بازی که بخش اکشن و عملی آن است، شما باید با کمک نیروهایی که از قبل آماده کردید به مصاف دشمنان بروید. شما از روی دروازه اصلی قلعه باید مسیر منتهی به دروازه قلعه را محافظت کنید. دشمنان شما از قسمت رو به رو یعنی قسمت بالای تصویر به سمت شما حرکت می کنند. هدف اصلی شما این است که به آن ها این اجازه را ندهید که خود را دروازه برسانند و به آن آسیب برسانند. اگر موفق به جلوگیری از این حملات نشوید ممکن است دروازه قلعه شما از بین برود و دشمنان راه خود را به داخل مرزهای امپراطوری شما پیدا کنند و شما بازنده شوید! پس باید با استراتژی های خاص و با کمک نیروهای مختلف، به دشمنان اجازه چنین کاری را ندهید. کلیت بازی Wild Castle TD: Grow Empire in Tower Defense مثل خیلی دیگر از عناوین سبک برج دفاعی است و از این لحاظ باید گفت تفاوت خاصی در گیم پلی و نحوه انجام آن وجود ندارد. ده ها نیروی متفاوت در این بازی حضور دارند که هر کدام قابل ارتقاء هستند و شما باید به درستی و به شکل مدیریت شده آن ها را ارتقاء دهید. این بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز همینک به شکل تست شده و رایگان از سرورهای فارسروید قابل دریافت است. قابل ذکر است که بازی Wild Castle TD تنها در چند روز پس از عرضه موفق شد تا بیشتر از 500 هزار دانلود در گوگل پلی داشته باشد و از این میان امتیاز 4.9 از 5.0 را نیز به دست بیاورد.

توجه : در نسخه مود یکبار وارد شوید و سپس از بازی خارج و مجددا وارد شوید تا پول تان زیاد شود.

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی Wild Castle TD :

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده ان قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات