3D Wild TD: Tower Defense v1.127.1 + Mod – بازی استراتژیکی “قلمرو آسمانی” برای اندروید
یک عنوان خوش ساخت و چالش برانگیز در سبک بازی های برج دفاعی
تست شده با اجرای آفلاین

3D Wild TD: Tower Defense – قلمروی آسمانی که نام کامل آن 3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom است یک بازی منتخب (Editor’s Choice) در گوگل پلی می باشد که به محض انتشار توانست توجه بسیاری از بازیکنان و علاقه مندان سبک استراتژی و برج دفاعی را جلب کند. این بازی به شکل رایگان در گوگل پلی عرضه شده و فارسروید مفتخر است که برای اولین بار در ایران این بازی را خدمت شما عزیزان معرفی می کند. استودیوی Wild Sky Dev آمریکایی، مسئول ساخت و توسعه این بازی برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی می باشد. اگر با سبک بازی های برج دفاعی یا Tower Defense آشنا باشید حتماً می دانید که این سبک از بازی ها چند سالیست که حسابی در نگاه کاربران خوش درخشیده اند و صدها نسخه مختلف از آن ها عرضه شده است. در این بازی ها شما باید به صورت استراتژیکی در مقابل دشمنانی مقاومت کنید به شکل گروهی و در موج های حملاتی پشت سر هم به سمت شما حمله کرده و سعی به نفوذ به قلمرو شما را دارند. شما برای متوقف کردن آن ها باید در طول مسیر حرکت آن ها ساختمان ها و نیروهای دفاعی قرار دهید تا به محض رسیدن دشمنان به آن ها، نیروهای شما به آن ها حمله کنند و قبل از اینکه آن ها بتوانند از این مسیر عبور کنند نابود شوند. در بازی 3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom نیز به همین صورت است و شما باید حسابی از مرزهای خودتان دفاع کنید.

 

3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom

 

چیزی که بازی 3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom را نسبت به اغلب بازی های مشابه جذاب تر و سرگرم کننده تر کرده این است که برخلاف حالت عادی که در این بازی ها یک مسیر همیشگی وجود دارد، در این بازی دشمنان شما از چندین طرف وارد صحنه شده و کار را برای شما سخت تر می کنند. به همین خاطر است که 3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom یک بازی چالش برانگیز است و شاید هرکسی نتواند مراحل آن را خیلی راحت رد کند. در این بازی شما باید نیروهای مختلفی را برای مقابله با دشمنان تربیت کنید و آن ها را برای مبارزه آماده کنید. نیروهای شما می توانند سربازان عادی تیر و کمان دار و سربازهای شمشیرزن باشند یا پدافندهای دفاعی مثل بمب افکن ها یا برج های الکتریسیته و … . مثل همه بازی های سبک TD در این بازی نیز شما می توانید نیروهای خود را تا چندین سطح ارتقاء دهید و قابلیت ها و نیروی آن ها را چندین برابر افزایش دهید. بازی 3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom مراحل زیادی دارد و در بخش های بالاتر یعنی زمانی که حساسیت بازی افزایش پیدا می کند باید منتظر نبردهای سهمگین و بسیار هیجان انگیز باشید. گرافیک بازی ساده اما خوش ساخت و فانتزی است و در کنار گیم پلی جالب و خوبی که دارد می تواند از پس انتظارات شما بر بی آید. فارسروید این بازی زیبا را به درخواست شما عزیزان تهیه و منتشر کرده است. 3D Wild TD: Tower Defense in Fantasy Sky Kingdom با کسب امتیاز خوب 4.7 از 5.0 توانسته در کمتر از دو ماه از مرز 500 هزار دانلود در گوگل پلی عبور کند.

ویژگی مود : امکان ساخت و آپگرید برج ها به صوت رایگان فراهم هست و مهارت شخصیت ها به صورت نامحدود و بدون وقفه قابل استفاده می باشد.

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده ان قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات