دانلود برنامه اندروید:

دانلود رایگان جدیدترین اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های اندروید در دسته بندی های مختلف ویرایش عکس، ویرایش ویدئو، یادداشت‌برداری، پخش موزیک، پخش ویدئو، هواشناسی، پیام‌رسان، مرورگر اینترنت، مدیریت فایل، مدیریت دانلود، ماشین‌حساب و تبدیل‌واحد، لانچر و شخصی‌سازی، قفل‌کننده و مخفی‌ساز، ضبط صدا، صفحه کلید، آلارم، دیکشنری، بهینه‌ساز، پرورش اندام، اینترنت و شبکه، آموزش زبان، آرامش و تمرکز، آفیس و… از جمله خدماتی است که گروه فارسروید به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داده است. هر کدام از شما عزیزان برای بهره‌مندی از موبایل شخصی‌تان قطعا به برنامه های مختلفی نیاز خواهید داشت که ما اینجا طیف عظیمی از آن ها را تحت پوشش قرار داده ایم و می توانید جدیدترین نسخه آنلاک شده، پریمیوم، حرفه‌ای، مود شده آن ها با در دسترس بودن همه قابلیت‌ها بدون نیاز به پرداخت پول و هزینه داشته باشید! ما برنامه های اندروید را به صورت صد در صد امن برای دانلود عرضه کرده ایم و با یک کلیک و مصرف اینترنت نیم بها قادر به دانلود آن ها خواهید بود.

برترین و بهترین برنامه‌های اندروید:

در کنار دسته بندی دقیق نرم‌افزارهای اندروید و مشخص بودن اطلاعات کامل آن ها از جمله اندروید مورد نیاز، نام سازنده و توسعه‌دهنده آن و… تیم فارس‌روید اپلیکیشن‌های خوب، برتر و معروف را در یک دسته بندی تحت عنوان «برنامه‌های پیشنهادی» جای داده است که با مراجعه به این صفحه می توانید برترین، بهترین، پردانلودترین و مطرح‌ترین برنامه‌های گلچین شده را در یک مکان واحد مشاهده کنید و مطمئن باشید که در این دسته بندی به بهترین APP های اندروید دسترسی دارید!

دریافت رایگان Application های گوگل پلی:

پیرو تحریم های ظالمانه کمپانی گوگل علیه کشور عزیزمان ایران ؛ هدف اصلی ما رفع محدودیت‌ها و در اختیار قرار دادن برنامه های گوگل پلی به شما بوده است. طی +10 سال خدمت عاشقانه؛ علی‌رغم سنگ‌اندازی و مشکلات فراوان خوشبختانه در این راه ثابت قدم بوده ایم و تمام سعی‌مان این است که اپلیکیشن های اندروید را در کامل‌ترین حالت ممکن به صورت تست شده و سالم در اختیارتان قرار دهیم ؛ در کنار بروزرسانی مرتب و منظم برنامه ها به ورژن نهایی و جدید این اطمینان را به شما می دهیم که برنامه‌های جدید و تازه منتشر شده را نیز تحت پوشش قرار دهیم و روزانه با نرم افزار های جدید نیز در خدمت‌تان خواهیم بود.

 

دانلود برنامه اندروید - دانلود رایگان برنامه های اندروید