دانلود بازی نقش آفرینی - RPG اندروید:

بازی‌های نقش آفرینی [نقش‌محور یا RPG] آن دسته از بازی هایی هستند که در آن بازیکن در نقش یک شخصیت خیالی یا واقعی ظاهر می شود و با او ماموریت ها و یا داستان بازی را پشت سر می گذارد و بر اساس صفات شخصیتی خودش کاراکتر را جلو می‌برد و تصمیمات و عملکردهای بازیکن مسیر و نتیجه بازی را تعیین می کند. بازی های نقش محور اندروید کم نیستند و شاهد در دسترس بودن صدها عنوان از بهترین بازیهای این سبک هستیم که از محبوب ترین های آن می توان به Sky: Children of the Light و Diablo Immortal و MARVEL Future Fight اشاره کرد و این‌جا تیم فارسروید همه بازیهای RPG اندروید را گرد هم آورده تا شما را غرق در دنیای بازی های نقش آفرینی کند!
دسته بندی نقش آفرینی از ابتدای فعالیت تیم فارس‌روید ایجاد شده و در آن شاهد +500 عنوان هستید و به شما این اطمینان را می دهیم که بازی‌های جدید این ژانر را نیز تحت پوشش قرار دهیم و روزانه شاهد اضافه شدن بازی‌های جدید RPG به این دسته بندی باشید ؛ اگر از علاقه‌مندان و یا دوست‌داران این سبک هستید بهتر است هر مدت یک‌بار به این صفحه مراجعه کنید و شاهد اضافه شدن بازی‌های جدید و اطلاعات تکمیلی به آن باشید.

دانلود رایگان بازی‌های نقش‌ آفرینی اندروید به صورت 100% آپدیت، تست شده و سالم به همراه مود با پول بی نهایت. Android role-playing Games.

 

دانلود بازی‌های نقش آفرینی اندروید - فارسروید