دانلود برترین بازی‌های اندروید:

سیستم عامل اندروید به دلیل محبوب و مطرح بودن‌اش بسیار مورد توجه توسعه‌دهندگان قرار گرفته است به طوری که روزانه شاهد منتشر شدن ده‌ها بازی جدید در گوگل‌پلی هستیم و روز به روز به تعداد این بازی‌های میلیونی موجود در پلی استور اضافه می شود! اما آیا همه این بازی‌ها مورد پسند شما و دیگران قرار می‌گیرند؟! قطعا پاسخ خیر خواهد بود و اینجاست که دسترسی به برترین و بهترین بازیهای اندروید خودش را نشان می‌دهد. تیم فارسروید با زیر نظر داشتن همه بازی‌های اندروید بر اساس یک سری پارامترها مثل دارا بودن بهترین گرافیک و گیم‌پلی، مورد استقبال قرار گرفتن آن بازی توسط طیف عظیمی از کاربران، ساخت خوب و ... بهترین بازی ها را گلچین کرده و در این صفحه برای‌تان قرار داده است. شما می توانید در این صفحه به لیست دقیق و کاملی از بی‌نقص ترین بازی‌های اندروید در یک مکان واحد دسترسی داشته باشید و با مراجعه به صفحه اختصاصی‌شان اقدام به دانلود آن‌ها بکنید.

لیست کامل بازی‌های پیشنهادی Android:

دسته بندی بازی های پیشنهادی فارسروید از ابتدای فعالیت این تیم ایجاد شده است و در ان شاهد بازی های زیادی خواهید بود ؛ بازی هایی که از همه نظر برتر هستند و تجربه آن‌ها به شما دارنده موبایل های اندرویدی پیشنهاد می شود! این دسته بندی به مرور زمان و با آمدن بازی های خوب به طور مرتب بروز می شود و تیم ما به شما این اطمینان را می دهد که برترین بازی ها را تحت پوشش قرار دهد و آن ها را در این لیست جای دهد! پس بهتر است هر مدت یک‌بار این صفحه را چک کنید و شاهد دیدن بازی های ناب اندروید باشید.

دانلود رایگان مجموعه ای از بهترین، برترین، محبوب ترین، پرطرفدارترین و زیباترین بازی‌های اندروید با لینک مستقیم - دانلود بازی‌های پیشنهادی اندروید

 

دانلود رایگان بازی های پیشنهادی اندروید - فارسروید