دانلود بازی استراتژیک اندروید:

ژانر استراتژیک یا همان راهبردی به سبکی از بازی‌های موبایلی یا رایانه‌ای گفته می‌شود که در آن انتخاب استراتژی درست و مناسب برای رسیدن به هدف و غلبه بر حریف و دشمن اصل و پایه‌ی روش بازی را تشکیل می‌دهد. در این نوع بازی حرکت‌ها باید اصولی و حساب‌شده صورت بپذیرد تا بتوانید بر حریف غلبه کنید و پیشرفت حاصل بشود. این ژانر خود نیز به گونه‌های مختلف نوبتی، تاکتیکی، میدان جنگ چندنفره، شهرسازی، شبیه سازی مدیریت و ساخت و ساز، برج دفاعی و جنگی تقسیم بندی می شود که از سری بازیهای معروف استراتژیکی می‌توان به کلش رویال، کلش آو کلنز، گیاهان و زامبی 2، دامینیشن، فالوت‌شلتر، لرد موبایل، کلش آو کینگز، League of Legends: Wild Rift و Bad North اشاره کرد که در نوع خود بی‌نظیر بوده اند! ما اینجا در فارسروید مطرح‌ترین و بهترین بازیهای استراتژیک اندروید را معرفی و برای دانلود عرضه کرده ایم.
مجموعه بازیهای Strategy موجود در فارسروید به دو صورت آنلاین و آفلاین در دسترس اند ؛ اینترنتی یا غیر اینترنتی بودن آن‌ها مشخص شده و می توانید از میان آن ها به دلخواه انتخاب و نصب کنید. تا جای ممکن برای بازیها در کنار نسخه اصلی یک نسخه مود شده نیز برای دانلود وجود دارد که در آن شاهد بی‌نهایت بودن پول‌های بازی خواهید بود.

دانلود رایگان بازی‌های استراتژیک اندروید به صورت 100% آپدیت، تست شده و سالم به همراه مود با پول بی نهایت. Android Strategy Games.

 

دانلود بازی‌های استراتژیک اندروید - فارسروید