Rise of the Kings v1.9.53 – بازی استراتژیکی آنلاین “طلوع پادشاهان” برای اندروید
یک عنوان پرمخاطب دیگر با بیش از 10 میلیون دانلود
تست شده با اجرای آنلاین

Rise of the Kings – طلوع پادشاهان یا ظهور پادشاهان نام یکی از بازی های پرمخاطب در سبک استراتژیکی است که طی سال های اخیر در بین عناوین این دسته به شهرت و محبوبیت بسیاری رسیده است. توسعه دهنده این بازی استودیوی هنگ کنگی ONEMT می باشد که به صورت انحصاری روی بازی های استراتژی فعالیت دارد و تا کنون چندین بازی در این زمینه از جمله Doom Dunes را تولید و عرضه کرده است. در این مطلب از سایت فارسروید تصمیم گرفته ایم تا یک بازی دیگر از این استودیو را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم و باری دیگر علاقه مندان به بازی های استراتژیکی را به وجد بیاوریم. در بازی Rise of the Kings که در سبک Real-time Strategy منتشر شده، شما پا به سرزمین های باستانی و افسانه ای می گذارید. سرزمین هایی که سال هاست درگیر جنگ های پیاپی هستند و مردم این سرزمین ها طی این سال ها هیچوقت آرامش نداشتند. در این دنیای پر تلاطم افراد زیادی وجود دارند که خودشان را پادشاه دیگران می دانند. این عدم تفاهم و تک روی و خودخواهی ها باعث شده تا چندین و چند پادشاهی مختلف با یکدیگر وارد جنگ های طولانی مدت شوند. شما در نقش گروهی از این افراد هستید که می بایست به قهرمان امپراطوری خودتان تبدیل شده و برای عقب راندن دشمنان و بازپس گیری تخت سلطنت خودتان را آماده کنید. این جنگ آنقدر بزرگ و فراگیر شده که حالا پای موجودات افسانه ای مثل چندین اژدهای آتشی نیز به آن باز شده است. پس دست به کار شده و امپراطوری خودتان را بنا کنید و قبل از اینکه رقبای شما بتوانند برایتان تهدیدی ایجاد کنند آن ها را نابود کنید!

 

Rise-of-the-Kings

 

در Rise of the Kings درست مثل دیگر بازی های سبک استراتژی می توانید اقدام به ایجاد، توسعه و مدیریت یک امپراطوری مرزبندی شده کنید. برای این کار می توانید ساختمان های مختلف بسازید و یک تمدن انحصاری درست کنید. از جایی که این سرزمین ها درگیر جنگ هستند، شما باید برای مقابله با تهدیدات نیز تدابیر متعددی بی اندیشید. اگر قرار باشد فقط به دفاع فکر کنید نه تنها شانس خود برای دستیابی به تخت سلطنت را از دست می دهید، بلکه همیشه به یک شکار برای دیگران تبدیل می شوید. پس باید هم مرزهای پادشاهی خود را با نیروهای دفاعی پر کنید و هم از نیروهای هجومی برای حمله به دشمنان استفاده کنید. در Rise of the Kings می توانید با غارت کردن منابع دیگران به توسعه هرچه بیشتر امپراطوری خودتان کمک کنید. در بازی طلوع پادشاهان همچنین امکان متحد شدن با پادشاهی های دیگر نیز فراهم شده است تا بتوانید در نبردهای تیمی نیز شرکت کنید. اگر وارد اتحادیه های دیگران شدید باید هر لحظه آن ها را مورد پشتیبانی قرار دهید و در صورتی که به یکی از متحدین شما حمله شد، برای کمک به او بشتابید. در غیر این صورت امتیاز تیمی شما افت پیدا کرده و رتبه شما نیز تحت الشعاع قرار می گیرد. در طول بازی Rise of the Kings می توانید از صدها آیتم گوناگون برای ساخت و مدیریت ارتش خود استفاده کنید. باید تلاش کنید به پادشاه اول و آخر این سرزمین ها تبدیل شوید! فارسروید با تهیه و انتشار آخرین آپدیت بازی ظهور پادشاهان، از علاقه مندان به بازی های استراتژیکی آنلاین دعوت می کند تا نسخه تست شده این بازی را از بخش دانلود دریافت نمایند. Rise of the Kings بیشتر از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی به ثبت رسانده و در ضمن توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را نیز به خود اختصاص دهد.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.and.riseofthekings را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.