Crossout Mobile – PvP Action v1.29.5.79277 – آپدیت بازی اکشن “خط قرمز نبرد” برای اندروید
یک بازی حرفه ای و سرگرم کننده در سبک رقابتی با گرافیک بسیار عالی
تست شده با اجرای آنلاین

Crossout Mobile – کراس آوت موبایل عنوان سرگرم کننده ای از یک بازی بسیار خوش ساخت در سبک اکشن و رقابتی می باشد که به شکل رایگان تولید و توسط استودیوی مجارستانی Gaijin Distribution KFT در دسترس کاربران قرار گرفته است. Crossout Mobile یکی دیگر از بازی های اکشنی است که با اقتباس از فیلم سینمایی Mad Max تولید و منتشر شده است. پیش تر نیز بازی هایی همچون caRRage و Metal Madness در همین سبک عرضه شده بودند که تم و ساختار کلی آن ها بسیار شبیه به هم بوده است. در همه این بازی ها، شما به یک دنیای پسا آینده ای سفر می کنید. جایی که زمین به جایی برهوت و بی آب و علف تبدیل شده است و همین مسئله باعث شده منابع کمی در زمین باقی بمانند. این رخداد سبب شده تا جنگی بزرگ بین انسان ها در بگیرد. انسان ها با تبدیل کردن ماشین های خود به هیولاهای مرگبار و مجهز کردن آن ها به سلاح های گرم، به جنگ با رقبای خود می روند. در Crossout Mobile شما نیز یکی از همین مبارزین هستید که برای بقاء می بایست علیه دیگر دشمنان به پا خیزید و سعی کنید با نابود کردن آن ها، خودتان را از خطرات مرگبار نجات دهید. در این بازی تمرکز زیادی روی ساخت و شخصی سازی ماشین ها قرار داده شده است. بازیکنان می توانند با خرید ماشین های مختلف و یا با سفارشی کردن ماشین های خریداری شده، یک وسیله انحصاری بسازند. همه چیز به شما بستگی دارد. می توانید نوع سلاح ها را خودتان انتخاب کنید و از ابزارهای مختلف مثل زره و موارد مشابه استفاده کنید.

 

Crossout-Mobile

 

در بازی Crossout Mobile صدها قطعه مختلف، سلاح های مرگبار و آیتم های جانبی زیادی وجود دارد که به ادعای سازنده به بازیکنان این امکان را می دهد تا بتوانند میلیون ها ترکیب مختلف از این آیتم ها بسازند! سبک و سیاق کلی به صورت نبردهای تیمی به شکل 6 به 6 می باشد. در این نبردها دو هدف اصلی برای هر تیم وجود دارد که در صورت محقق شدن یکی از آن ها، تیم حریف بازنده می شود. اولین هدف نابود کردن تمام ماشین های حریف می باشد. در این حالت اگر یک تیم بتواند افراد تیم مقابل را زودتر از اینکه خودشان نابود شوند از بین ببرد، برنده خواهند بود. در حالت دوم، هدف تسخیر کمپ حریف می باشد. هر تیم یک پایگاه اصلی دارد که اگر برای مدتی مشخص افراد تیم حریف در آن پایگاه حضور داشته باشند، آن مکان تسخیر می شود و تیم اول بازنده خواهد بود. کنترل های بازی ساده اما در عین حال کاربردی و حرفه ای هستند. با کمک کنترل پد مجازی سمت چپ می توانید ماشین خود را به اطراف حرکت دهید و با کمک نشانگر سمت راست، به سمت اهداف شلیک کنید. همچنین می توانید نشانه شلیک خود را بزرگنمایی کنید تا شلیک های دقیق تری داشته باشید. با شلیک به بخش های حساس مثل موتور ماشین ها می توانید آسیب بیشتری به آن ها برسانید و یا با شلیک به لاستیک آن ها، کاری کنید که آن ماشین ها قادر به حرکت کردند نباشند. از نظر گرافیکی Crossout Mobile بسیار عالی طراحی شده است و جزئیات طراحی های سه بعدی آن شبیه به عناوین کنسولی می باشد. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده، رقابتی و بسیار اکشن هستید این بازی زیبا و خوش ساخت را از دست ندهید و همین حالا آن را از فارسروید دریافت کنید.

نکات تکمیلی:

  1. برای اجرای بازی می بایست از یک وی پــی ان کم ترافیک برای تغییر آی پی استفاده کنید. ممکن است بعضی از آی پی ها در بازی پشتیبانی نشوند بنابراین سعی کنید لوکیشن های دیگر (مثل هلند یا انگلستان) را امتحان کنید.
  2. لطفاً دقت داشته باشید که سرورهای بازی به خاطر شلوغی ممکن است بعضی اوقات در دسترس نباشند. در این حالت بازی را ببندید و چند ساعت بعد مجدداً اجرا کنید.
  3. این نسخه از بازی هنوز در مرحله آزمایشی است و ممکن است این بازی در بعضی از دستگاه ها به درستی اجرا نشود.