دانلود بازی‌های Action - اکشن اندروید:

ژانر اکشن در دنیای بازیهای رایانه‌ای و موبایلی به سبکی گفته می‌شود که معمولا در آن‌ها پیشروی بر اساس فعالیت‌های فیزیکی کارکتر اصلی بازی و بیشتر بر پایه زد و خورد با سلاح‌های سرد و گرم یا مشت و لگد صورت می پذیرد. از یک طرف دویدن و جست‌وخیز و از طرف دیگر رفتن به لوکیشن‌های ناشناخته و کشف اسرار پشت درهای بسته از جمله ویژگی های بارز بازی اکشن است. زیرگروه این دسته از بازی خود نیز به بخش های مختلف مبارزه‌ای، تیراندازی اول‌شخص و سوم‌شخص، کنشی 2بعدی + 3بعدی، کمدی و ماجراجویی، سکوبازی و... تقسیم بندی می‌شود که ما در فارسروید شاهد ده‌ها هزار بازی اکشن در زیردسته‌های مختلف هستیم! با تجربه بازیهای ناب اکشن موجود می توانید نهایت آدرنالین را ترشح کرده و یک لذت بی‌نهایت را تجربه کنید! پابجی موبایل، کال آو دیوتی و فری فایر از جمله بازیهای اکشن مطرح اندروید هستند!

بازی اکشن آنلاین و آفلاین:

بازی های اکشن موبایل را می توان در دو دسته بندی آنلاین و آفلاین جا داد ؛ در بازی‌های آفلاین اکشن می توانید بدون نیاز به دسترسی اینترنت و در هر مکانی غرق در دنیای گیم شوید اما در بازی‌های آنلاین اکشن علی‌رغم نیازمندی به اینترنت می توانید آدرنالین بی‌نهایت را در انواع سبک های خاص بتل رویال، بقا، موبا و غیره تجربه کنید! ما اینجا در لیست بازیهای اکشن اندروید موجود در فارسروید طیف عظیمی از بازیهای آفلاین و آنلاین را عرضه کرده ایم که آنلاین یا آفلاین بودن آن ها به وضوح مشخص شده و قادر خواهید بود قبل از اقدام به دریافت آن ؛ از اینترنتی و یا غیر اینترنتی بودن آن اظمینان حاصل بفرمایید.

بازی اکشن مود شده - بی‌نهایت Android:

همه بازی‌های اکشن موجود در این دسته بندی در دو نسخه اصلی و مود به صورت جداگانه برای دانلود عرضه شده است ؛ نسخه اصلی در اصل همان نسخه ارجینال است که تیم توسعه‌دهنده در گوگل پلی منتشر کرده است اما ... نسخه مود، نسخه ویرایش شده و هک شده‌ای است که در آن یک سری تغییرات از جمله بی نهایت شدن پول، سکه، ستاره، اسکناس و یا باز کردن بخش های پولی توسط ما صورت پذیرفته است. این شمایید که تصمیم می‌گیرید نسخه مود بازی ها را نصب کنید یا نسخه اصلی ان‌ها را - اینجا دانلود همه بازی های اکشنی اندروید رایگان است!

دانلود رایگان بازی‌های اکشن اندروید به صورت 100% آپدیت، تست شده و سالم به همراه مود با پول بی نهایت. Android Action Games.

 

دانلود بازی‌های اکشن اندروید - فارسروید