در ارتباط با بخش هایی از سایت سوالاتی دارید؟! مشکلی در سایت پیش آمده؟! رضایت کاربران برای ما از مهمترین موضوعات است، پس در این زمینه به ما کمک کنید ؛ ما عاشقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم! نظرات مخاطبین ما همواره به بهتر شدن فارسروید کمک کرده است این رسانه متعلق به شما کاربران عزیز است و کمک به بهبود آن کمک به بهتر شدن رسانه ی خودتان است. شما عزیزان می توانید درخواست خودتان را از طریق فرم زیر بیان کنید ؛ لطفا پیشنهاد خود را کامل بیان کنید و مطمئن باشید پاسخ شما در کمترین زمان ممکن به ایمیل تان ارسال می شود، پس حتما در وارد کردن صحیح ایمیل دقت نمایید. از شما عزیزان دل تقاضا داریم پیش از ارسال هرگونه درخواست قوانین این بخش را مطالعه کنید ؛ رعایت این قوانین به پاسخگویی سریع تر و بهتر ما کمک میکند.

فرم تماس با ما

تماس با فارسروید

توجه فرمایید :

  1. در صورتی که مشکلی در ارتباط با اپلیکیشن های مختلف دارید؛ خواهشمندیم این مشکلات را در صفحه ی مخصوص اپلیکیشن با ما در میان بگذارید.
  2. در صورتی که درخواستی جهت آپلود اپلیکیشنی در سایت دارید، لطفا این درخواست را از طریق صفحه ی “درخواست اپ” انجام بدهید.
  3. همچنین در صورتی که با ارتباط از طریق ایمیل و یا این صفحه احساس راحتی نمی کنید، ما در تلگرام نیز پاسخگوی شما عزیزان هستیم ؛ میتوانید سوالات خود را از طریق آی دی @farsroid_support بپرسید!