در این روزهای سخت و مشکلاتی که پیش روی بسیاری از افراد است، کارآفرینی یکی از موضوعات بسیار مهم در جامعه ماست. موضوعی که اگر شخصی در صورت توانایی انجام، از شروعش کوتاهی کند، به نوعی به جامعه خود خیانت کرده است. فارسروید این روز ها تصمیم به توسعه ی کار خود گرفته و می خواهیم با کمک شما عزیزان بخش های متنوعی را به این وب سایت اضافه کنیم. سخت در تلاشیم تا هر روز بهتر و پیشرو تر از روز قبل باشیم و یکی از قدم های مهم این مسیر همین توسعه ی فارسروید است. قصد داریم تا با استخدام افراد مستعد و متخصص در این مسیر قدم برداریم. اگر شما یکی از افرادی هستید که توانایی های مورد نیاز ما را دارید، درنگ نکنید. در این مسیر فوق العاده در کنار ما باشید!

استخدام برنامه‌نویس

در یکی از بخش هایی که قصد توسعه داریم، به برنامه نویس نیازمندیم. اگر شما برنامه نویس اندرویدی هستید که با بازی ها و برنامه های اندروید آشنایی دارید و رزومه ی کاری قابل قبولی دارید، این فرصت را از دست ندهید. ما به دنبال برنامه نویسی پرانرژی و مستعد هستیم تا در مسیر توسعه ی فارسروید به همکاری بپردازیم. پرداختی های منظم و همکاری حرفه ای از شرایط کاری است که شما دریافت می کنید. همچنین ساعت کاری در این شغل منعطف، محیط برای رشد خلاقیت فردی آماده و فضای کاری در فارسروید بسیار شاداب است. فرصت محدود است ؛ پس بلافاصله پیش نیاز های مورد نیاز را مطالعه کنید و رزومه ی خود را به ایمیل ما ارسال کنید.

پیش نیاز های برنامه‌نویس

 1. جنسیت : مهم نیست
 2. موقعیت مکانی : شیراز
 3. نوع همکاری : تمام وقت – پاره وقت
 4. حداقل سابقه کار : سه تا شش سال
 5. مهارت برنامه نویسی : 100 درصد
 6. وضعیت نظام وظیفه : مهم‌ نیست
 7. حداقل مدرک تحصیلی : لیسانس

  لطفا رزومه کاری خود را برای ما ارسال کنید.

job@farsroid.com

استخدام نویسنده

اگر عاشق تحلیل بازی ها و برنامه ها و پیگیری اخبار مربوط به آن ها هستید، در فارسروید جای شما خالی است. ما به دنبال افراد مستعد و خلاق برای نوشتن نقد و تحلیل های حرفه ای در ارتباط با بازی ها و برنامه ها [یکی یا هر دو] هستیم. کافیست به اصطلاح دست به قلم خوبی داشته باشید تا به تیم ما بپیوندید. در محیط همکاری با فارسروید شما محدودیت ندارید و از شما می خواهیم تا دائما مشغول خلاق بودن باشید. همچنین شاد بودن هنگام کار نیز یکی از شرایطی است که ما از شما می خواهیم. همچون بخش برنامه نویسی باید بگوییم که ساعت کاری شما انعطاف پذیر است ؛ با توجه به فرصت محدود هرچه سریع تر به ارسال رزومه ی خود اقدام نمایید. تیم ما منتظر افراد حرفه ای و پرانگیزه ای همچون شما است!

 1. جنسیت : مهم نیست
 2. موقعیت مکانی : مهم نیست
 3. نوع همکاری : تمام وقت
 4. حداقل سابقه کار : دو تا چهار سال
 5. وضعیت نظام وظیفه : مهم‌ نیست
 6. حداقل مدرک تحصیلی : لیسانس

  لطفا رزومه کاری خود را برای ما ارسال کنید.

  job@farsroid.com