Rise of Kingdoms: Lost Crusade – ظهور تمدن ها بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای استراتژیک از استودیوی بازیسازی Lilithgames برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران جدیدترین آپدیت آن را حضورتان معرفی و عرضه کرده ایم! همانطور که خود می دانید، در طول تاریخ، تمدن های بی شماری متولد شده اند و داستان های آنها برای نسل ها منتقل می شود! ساخت و ساز بخش مهمی از توسعه هر تمدن است، جنگ برای حصول اطمینان از بقاء تمدن ضروری است! اتحادها می توانند تمدن استراتژیک خود را از طریق روش های عاقلانه بزرگ کنند! در Rise of Kingdoms: Lost Crusade یک نقشه جهانی بزرگ و بسیار دقیق پیش روی شماست که می توانید از میان 8 تمدن و 20 قهرمان انتخاب کنید و تمدن خود را بسازید! انواع ابزارها و تجهیزات مختلف برای ایجاد یکی از قدرتمندترین تمدن ها در دسترس شما و دیگر بازیکنان آنلاین سراسر جهان است، با کمک آن ها تمدن اختصاصی تان را بسازید و برای رونق اش تلاش کنید! فرماندهی تمدن خود را برای رسیدن به شکوه بر عهده بگیرید و در این راه از جان تان مایه بگذارید! اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای استراتژیک اندروید هستید بدون شک Rise of Kingdoms: Lost Crusade با طراحی و ساخت فوق العاده، گیم پلی اعتیاداور و صداگذاری مهیج نظرتان را جلب میکند!

 

Rise of Civilizations

 

در بازی Rise of Kingdoms اندروید ؛ شما پس از انتخاب تمدن و قهرمان خود وارد یک داستان فوق العاده می شوید، داستانی که در آن شما وظیفه به شکوه رساندن تمدن تان را خواهید داشت. فناوری های موجود در هر دوره به بهترین و واقعی ترین شکل ممکن در دسترس خواهند بود و شما قادر به بهره بردن از آن ها خواهید بود. انتقال از دوره ای به دوره دیگر نیز به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی و شبیه سازی شده است و ممکن است یک دوره انقدر طولانی شود که شما به عنوان یک بازیکن بتوانید به وضوح این موضوع را حس کنید و حس واقعی حضور در تمدن ها را تجربه کنید. به طور کلی به عنوان رهبر یک تمدن، کارهای مختلفی مثل توسعه شهرها، انجام ساخت و سازهای مختلف، پرورش نیروها و اعزام آن ها به جنگ و غیره را اجام دهید و از داشتن یکی از بهترین بازیهای استراتژیک اندروید لذت ببرید. گرافیک، صداگذاری و جزئیات زیاد نیز سه عاملی هستند که تجربه ای متفاوت از بازیهای استراتژیک را برای تان به ارمغان می آورند و اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای این سبک باشید بدون شک متوجه این موضوع می شوید که بازی ظهور تمدن ها از همه بازیهای مشابه یک سر و گردن بالاتر است!

 

Rise of Kingdoms

 

بازی Rise of Kingdoms: Lost Crusade تا به امروز ده ها هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و مثل همیشه جدیدترین نسخه و آپدیت اش برای اولین بار در ایران برای دانلود عرضه شده است! شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی زیبا Rise of Kingdoms: Lost Crusade را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید جدیدترین نسخه اش را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دریافت بکنید! بازی را تست بکنید و بگویید ایا ارزش امتحان کردن را داشت؟ چه امتیازی به آن می دهید!؟

توجه : بازی اینترنتی و آنلاین است + هک نمی شود و مود ندارد.