Frost & Flame: King of Avalon v19.1.0 – بازی استراتژیکی جذاب “پادشاه اوالون” برای اندروید
یک بازی بسیار خوش ساخت و محبوب با بیشتر از 50 میلیون دانلود
تست شده با اجرای آنلاین

Frost & Flame: King of Avalon – پادشاه اوالون عنوان یکی دیگر از بازی های پرمخاطب استودیوی Century Game در سبک بازی های استراتژیکی است که خیلی زود به یکی از ترندهای معروف در این سبک برای دستگاه های اندرویدی تبدیل شد. این استودیو با ساخت بازی های دیگری مثل Guns of Glory به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد و حالا با عرضه بازی پادشاه اولون نیز در حال پیشرفت هرچه بیشتر است. این استودیو با تولید بازی Frost & Flame: King of Avalon درواقع می خواسته تا در میدان رقابت بازی های استراتژیکی که نمونه های بسیاری از آن تولید شده اند خودی نشان دهد. این بازی ماجرای قهرمان حماسی و افسانه ای تاریخ پادشاه آرتور (King Arthur) را از نگاهی دیگر بررسی می کند. همانطور که می دانیم شخصیت پادشاه آرتور یکی از محبوب ترین و افسانه ای ترین شخصیت های تاریخی است که در آثار هنری و بازی های ویدئویی زیادی از آن یاد شده است. نبردهای حماسی و تغییر مسیر جنگ توسط این شخص یکی از دلایل معروف شدن اوست. حالا در بازی Frost & Flame: King of Avalon این شخصیت باری دیگر به نمایش درآمده و ماجرای مخصوصی از او روایت می شود. البته ماجرای اصلی این بازی حول محور رخدادهای دیگری می چرخد اما شروع این ماجراها به این شخصیت مربوط است. طبق داستان، پادشاه آرتور به خاطر توطئه و خیانت برادر زاده اش (Mordred) به یک جنگ خونین کشیده شده و در نبردی ناعادلانه شکست خورده و کشته می شود. بدن او در منطقه ای مقدس داخل قلعه Avalon کنار شمشیر معروفش اکسکالیبور (Excalibur) دفن شده است. این شمشیر یک شمشیر معمولی نیست و قدرتی ماورایی دارد.

 

 King of Avalon: Dominion

 

در بازی Frost & Flame: King of Avalon پادشاهی بزرگ اوالون به چندین بخش مختلف و خودمختار تبدیل شده است و یک آشوب مرگبار در بین این بخش ها شروع شده است. همه برای رسیدن به تخت پادشاهی و از آن مهمتر به دست آوردن شمشیر اکسکالیبور با یکدیگر وارد نبرد شده اند. اما این پادشاهی فقط برای یک نفر خواهد بود و آن نیز کسی نیست جز شخصی که بتواند رقبای خود را شکست داده و زودتر از دیگران پادشاهی خود را بسازد. حالا شما باید در نقش یکی از این گروه ها، پایگاه خود را بسازید و یک پادشاهی مستقل تشکیل دهید و برای رسیدن به قدرت با دیگران وارد مبارزه شوید. تم و درون مایه های بازی به دوران جنگ های صلیبی در قسمتی از کشور انگلستان مربوط می شود. باید دست به کار شده و خیلی سریع اقدام به ساخت و گسترش یک پادشاهی کنید. دشمنان زیادی در این مسیر وجود دارند که در صورت غفلت شما را نابود کرده و منابعتان را غارت می کنند. بنابراین باید روی بخش های مختلف پایگاه خود کار کنید و یک منطقه قدرتمند بسازید. در بازی Frost & Flame: King of Avalon می توانید از انواع تجهیزات، سلاح ها و نیروهای متفاوت از جمله سربازان مختلف و حتی اژدهای افسانه ای برای مقابله با دشمنان استفاده کنید. کلیت بازی به صورت آنلاین می باشد و شما می توانید با بازیکنان دیگر در سراسر دنیا به صورت اینترنتی بازی کنید. می توانید به صورت انفرادی بازی کنید و یا با پیوستن به کلن های دیگر، این بازی را به صورت گروهی تجربه کنید. ده ها آیتم، دستاورد، منابع و چیزهای دیگر در طول این بازی استراتژیکی وجود دارند که می توانند مدت ها شما را سرگرم کنند. بازی Frost & Flame: King of Avalon با بیشتر از 50 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.4 از 5.0 همینک به صورت تست شده از فارسروید قابل دانلود است.

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات