دانلود برنامه‌های موزیک‌پلیر + پادکست اندروید:

موزیک‌ را می‌توان نوازش‌گر گوش و صفا دهنده روح انسان دانست! جزئی جدایی‌ناپذیر از اسمارت‌فون‌ها که همه افراد بر اساس سلیقه خود یکی از سبک‌های آن را گوش می‌دهند! چقدر خوب است که با داشتن یک برنامه پخش موزیک بی‌نقص و برتر موسیقی را با بالاترین کیفیت ممکن گوش داد و یا چقدر خوب می‌شود در یک اپلیکیشن به مجموعه‌ای از موزیک‌های روز دسترسی داشت! فارسروید به عنوان مرجع سایت های اندروید در ایران دسته بندی موزیک‌ پلیر را با هدف در دسترس قرار دادن بهترین و برترین برنامه های پخش آهنگ ایجاد کرده است که در آن به طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن های اجرای موزیک + دسترسی به موزیک‌ها و دیگر ابزارهای مربوط به موسیقی دسترسی خواهید داشت.
اگر بخواهیم به بهترین و محبوب ترین موزیک پلیرهای Android اشاره ای داشته باشیم می توان Poweramp ؛ DeeZer ؛ Spotify ؛ musixmatch ؛ Shuttle Music player ؛ Nyx Music player ؛ Musicolet Music player ؛ BlackPlayer ؛ Samsung Music ؛ Stellio Music Player ؛ Pulsar Music player ؛ Eon Muisc player ؛ Omnia Music player ؛ VLC  و AIMP را نام برد که با لمس نام هرکدام به صفحه اختصاصی آن منتقل می‌شوید و می‌توانید رایگان ان را دانلود کنید.

دانلود رایگان و با لینک مستقیم +300 موزیک پلیر پولی، کامل و آنلاک برای موبایل اندروید با نقد و بررسی اختصاصی - دانلود موزیک پلیر اندروید، Download Music Player Android

دانلود موزیک پلیر اندروید - لیست کامل موزیک پلیرهای اندروید