دانلود بازی‌های کارتی اندروید:

بازی های کارتی [کارت‌بازی-ورق‌بازی-پاسوربازی-Card Game] به آن دسته از بازی هایی گفته می‌شود که در آن‌ها کارت‌ها به عنوان وسیله اصلی بازی استفاده می‌شوند. در این نوع بازی ها تعدادی کارت وجود دارد که از نظر شکل و اندازه شبیه هم هستند و هر کدام از آن‌ها دو طرف دارد که یک طرف آن‌ها نمایان است و معمولا پشت آن‌ها قابل تشخیص نیست! هر بازیکن به پشت کارت‌هایی که در اختیارش قرار دارد مسلط است و از پشت کارت رقیب اطلاعی ندارد! در این میان بازیکن باید با تکیه بر هوش و ذکاوت خود با کارت هایش بهترین استراتژی را به کار بگیرد تا پیروز میدان شود! بازیهای کارتی به طور متواضعانه و با آرامشی منحصر‌به‌فرد با تکیه بر آثار باکیفیت کلاسیک و البته جدید خود می‌توانند برای ساعت‌ها به گوشی میخکوب‌تان کنند. از برترین و بهترین بازی های کارتی اندروید می‌توان به Governor of Poker ؛ Hearthstone ؛ Night of the Full Moon ؛ Card Thief ؛ GWENT ؛ Clash Royale ؛ Pirates Outlaws ؛ Yu-Gi-Oh! Duel Links ؛ Meteorfall: Krumit's Tale ؛ Animation Throwdown ؛ Reigns: Game of Thrones ؛ Cultist Simulator ؛ Skip-Bo و The Elder Scrolls: Legends اشاره کرد که با لمس نام هر کدام از بازی‌ها می توانید به صفحه اختصاصی معرفی و دانلود رایگان آن ها هدایت شوید. در این صفحه از فارسروید می‌توانید به طیف گسترده‌ای از بازی‌های کارت اندروید دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی‌های تخته‌ای اندروید:

بازی های تخته‌ای [رومیزی-بردگیم] به دسته‌ای از بازی‌ها گفته می‌شود که بر روی یک سطح کاغذی، پارچه‌ای یا تخته‌ای با هدف گرد هم آوردن جمعی از افراد با چاشنی رقابت و همکاری [یا ترکیب هر دو] طراحی شده‌اند. در این بازی‌ها مهره‌ها بر اساس قوانین خاص چیده شده‌اند و بازیکن‌ها باید با حرکت دادن آن‌ها با حریف‍ان به رقابت بپردازند. از برترین و بهترین بازی های تخته ای اندروید می توان به Agricola Revised Edition ؛ Antihero ؛ Carcassonne ؛ Eight-Minute Empire ؛ Exploding Kittens ؛ Friday - by Friedemann Friese ؛ Isle of Skye ؛ Istanbul: Digital Edition ؛ Pandemic: The Board Game ؛ RISK: Global Domination ؛ Santorini Board Game ؛ Through The Ages ؛ Ticket to Ride ؛ Tokaido ؛ Tsuro و Twilight Struggle اشاره کرد که با لمس هر کدام می توانید رایگان دریافت‌شان کنید.

دانلود رایگان بازی‌های کارتی + بازی‌های تخته‌ای-رومیزی-بردگیم اندروید به صورت 100% آپدیت، تست شده و سالم به همراه مود با پول بی نهایت

 

دانلود بازی‌های کارتی + تخته ای اندروید - فارسروید