Twilight Struggle Unlocked v1.4.2 – بازی تخته ای فوق العاده نبرد در گرگ و میش اندروید
نسخه آنلاک شده / پولی و کامل بازی تقدیم شما عزیزان
تست شده با اجرای کاملا افلاین

Twilight Struggle – نبرد در گرگ و میش یک بازی تخته ای – رومیزی فوق العاده زیبا و خاص از استودیوی Asmodee Digital برای اندروید است که با قیمت 6.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه خریداری شده و پولی اش را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای این سبک و سیاق را به وجد بیاوریم! بازی با پیام روبرو توسط توسعه دهنده اش عرضه شده است: “”اکنون شیپورها ما را فرا می خوانند … نه برای اینکه سلاح به دست بگیریم؛ اگرچه نیازمند سلاح هستیم! نه برای اینکه رهسپارِ جنگ شویم؛ اگرچه برای جنگیدن آماده ایم! بلکه، برای اینکه سنگینیِ نبردی طولانی را بر دوش خود تاب بیاوریم؛ نبرد در گرگ و میش…”” ! بازی Twilight Struggle رقص 45 ساله‌ دسیسه، نفوذ و شعله های گاه و بیگاه جنگ بین آمریکا و شوروی سابق را بازآفرینی می کند! بازی به بهترین شکل، فضای دوران جنگ سرد بعد از جنگ جهانی دوم تا اواخر دهه‌ هشتاد میلادی را تشریح می کند، نبردی بدون اسلحه و رقابتی نفس گیر برای تصاحب اطلاعات و تکنولوژی های تسلیحاتی و یارکشی های پنهانی ؛ نبردی دیپلماتیک که در آن، تشخیص دوست از دشمن، کاری بود بس دشوار! اگر از علاقه مندان به بازیهای رومیزی و تخته ای هستید بدون شک Twilight Struggle نظرتان را جلب میکند.

 

Twilight Struggle

 

بازی Twilight Struggle ده ها هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده و توانسته امتیاز خوب 4.4 از 5.0 را کسب کند. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی این بازی گران قیمت را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید با یک کلیک اقدام به دانلودش بکنید. در اخر اینکه، این بازی همانند دیگر بازیهای موجود در فارسروید توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا گردیده است.

توجه : نسخه پیش رو ؛ نیاز به دیتا ندارد و تنها یک فایل نصبی 165 مگابایتی است که با یک کلیک دانلود و با یک کلیک نصب و اجرا می گردد.