Last Day on Earth: Survival v1.23.2 – نصب بازی دنیای آزاد آخرین روز دنیا اندروید
یک بازی اکشن – بقا خارق العاده تقدیم شما دوستداران بازیهای خاص
تست شده با اجرای آنلاین
پیشنهاد ویژه

Last Day on Earth: Survival به فارسی “بقا در آخرین روز دنیا” بازی مطرح، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای اکشن از استودیوی Kefir برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و با +50 میلیون دانلود از محبوب ترین های دسته بندی Action به شمار می رود! در فضای دنیای آخرالزمان که پر از خطرها و تهدید هاست تفحص و جستجو کنید ؛ گروهی از بازماندگان را کنترل کنید و محل زندگی و زیستگاه خود را گسترش دهید و آن ها را مستحکم نمایید! با دوستان خود یک گروه بسازید و تلاش کنید زنده بمانید! هنگامی که پایگاه خود را ساختید آزادی مطلق را تجربه کنید! در مورد تکنولوژی های جدید تحقیق کنید، اسلحه های خود را به روزرسانی کنید و در جنگ های مختلف شرکت کنید تا بتوانید بر روی منابع کنترل داشته باشید! به هر طریقی تلاش کنید که زنده بمانید! پایگاه خود را در حالت آزادی مطلق و نیز با استفاده از آیتم های مختلف بسازید، یک پوشش محافظ برای سفر به قسمت های مختلف این دنیا برای خود ایجاد کنید، منابع مخنلف را برای خود جمع کنید و یا به محل زندگی و زیستگاه دیگر بازیکنان حمله نمایید و یکی از زیباترین بازیهای اکشن اندروید را تجربه کنید! به محض ورود به بازی Last Day on Earth: Survival خود را در یک دنیای زامبی زده می بینید و اولین چیزی که به ذهن تان می رسد زنده ماندن است! بله… شما در نبردی برای زندگی حضور یافته اید که با جمع آوری آیتم های اطراف خود باید برای زنده ماندن تان تلاش کنید. داستا ملی بازی به سال 2027 مربوط می شود که ویروسی مهلک در سطح دنیا همه گیر می شود و مبتلایان به این ویروس را به مردگان متحرک تبدیل می سازد! حالا شما در این دنیای آخرالزمانی قرار گرفته اید که باید اول برای خود یک سرپناه بسازید و سپس با شکار حیوانات اطراف تان شکم تان را سیر کنید و با سلاح هایی که بدست می آورید از جان تان در مقابل زامبی ها و دیگر موجودات محافظت می کنید.

 

Last Day on Earth

 

در بازی Last Day on Earth: Survival – بقا در آخرین روز دنیا شما کنترل شخصیت اصلی را بر عهده می گیرید و با دکمه های لمسی موجود در صفحه نمایش می توانید اقدام به حرکت کنید و با اشیاء موجود تعامل برقرار نمایید! طیف گسترده ای از دشمنان نیز وجود دارند که با سلاح ها و مشت های خود می توانید ان ها را یکی پس از دیگری از پای دراورید و ساعت ها مشغول باشید! از ویژگی های کلی بازی می توان به مواردی چون بهبود مهارت های خود با بدست اوردن سلاح ها و ابزارهای مختلف، ساخت یک پایگاه قوی برای حفاظت از خود و منابع تان، مبارزه با طیف گسترده ای از دشمنان و زامبی ها، کشف سرزمین های جدید، پیوستن به قبال برای افزایش هیجان، برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان با سیستم چت اختصاصی و طراحی عالی با گیم پلی اعتیااورش اشاره کرد! به طور کلی، این بازی با گرافیک، گیم پلی و اتمسفر زیبایی که دارد شما را در یک دنیای واقعی برای شروع یک نبرد واقعی دعوت می کند ؛ به عنوان یک بازیکن با تمام توان برای زنده ماندن قهرمان خود تلاش کنید و سپس با تشکیل یک اتحاد با بازیکنان سراسر دنیا برای پیشرفت سریع تر خود کوشش نمایید.

 

Last-Day-on-Earth-Survival-

 

بازی Last Day on Earth: Survival هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است که ما در فارسروید جدیدترین و اخرین نسخه ان را حضور شما دوستداران بازیهای اکشن معرفی کرده ایم!  شما می توانید ابتدا تصاویری از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به دانلود آن نمایید. در مورد روند تست، اجرا و مسائل فنی بازی نیز اگر بخواهیم برای شما توضیحات محتصر و مفیدی ارائه دهیم باید بگوییم که بازی آخرین روز زمین در اصل یک بازی آنلاین و تحت سرور می باشد که برای تجربه آن در هر زمان و مکانی به داشتن یک اتصال اینترنت نیاز است و به دلیل تحریم ها و مشکلات فیلترینگ داخل کشور ممکن است برای ورود با خطای “عدم برقراری ارتباط با سرور” روبرو شوید که در این صورت باید فیلت-رشکن – گذر از تحریم تان را فعال کنید. در مورد در دسترس قرار گرفتن آپدیت بازی نیز باید حضور شما اعلام شود که از روزی که بازی پای در موبایل اندرویدی گذاشت فارسروید آن را به عنوان اولین وبسایت ایرانی معرفی و عرضه کرد و به صورت مرتب و دقیق آن را همزمان با انتشار توسط تیم توسعه دهنده بروزرسانی کرده و این روند توسط ما حفظ گردیده و شما همیشه قادر به دریافت جدیدترین نسخه و آپدیت اش از همین صفحه می باشد.

نکات تکمیلی و مهم:

1 – بازی اینترنتی و آنلاین است
2 – در صورت عدم موفقیت در ورود به بازی، برنامه V-P-V یا فیلت-رشکن خود را فعال کنید
3 – برای دانلود جدیدترین آپدیت بازی همیشه به همین صفحه مراجعه کنید – نسخه جدید بدون نیاز به دیتا و به صورت یک فایل نصب حجیم عرضه شده است.