LunaM:Ph v1.0.755 – بازی نقش آفرینی و انیمه ای لونام: پی اچ اندروید
تجربه سفری به دنیایی فانتزی و پر از ماجراجویی
تست شده با اجرای آنلاین

LunaM:Ph – لونام: پی اچ یک بازی نقش آفرینی با گیم پلی MMORPG و جزئیات انیمه ای از SOULGAMES Inc برای موبایل اندروید است. یکی از نکات جالب توجه در ارتباط با عناوین نقش آفرینی در دنیای بازی های اندرویدی، تجربه منحصر به فردی است که هر پلیر کسب می کند. در این دسته از بازی‌ها، هر شخص به نوعی از درک از روند بازی و داستان آن می رسد، به همین دلیل است که محبوبیت عناوین موجود در این ژانر روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. بازی اندروید LunaM:Ph یک عنوان نقش آفرینی MMORPG می باشد که با داشتن یک گیم پلی منحصر به فرد شما را در دنیایی گسترده غرق خواهد کرد. همان‌طور که گیم پلی لونام را می توان منحصر به فرد دانست، شاهد یک داستان جذاب نیز هستیم که شما را بیشتر از هر زمان دیگری به عمق بازی می کشاند. داستان بازی اندروید LunaM:Ph در یک دنیای عظیم و فانتزی به نام لونا جریان دارد. در این دنیای فانتزی یک سنگ جادویی 5 رنگ وجود دارد که آن را سنگ پرواز می نامند و افراد این سرزمین اعتقاد دارند که دارنده این سنگ به توانایی ها و قدرت هایی ماورایی دست پیدا خواهد نمود. به همین دلیل سرزمین لونا در مرکز توجه نیرو های شیطانی قرار گرفته و به طور مداوم این نیرو ها برای تصاحب و یافتن این سنگ به لونا حمله می کنند. حال شما در نقش یک شوالیه قدرتمند باید ظاهر شوید و با این نیرو های شیطانی مبارزه کنید و ان ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. گیم پلی کلاسیک بازی، از دیگر بخش های زیبا و جذاب آن به شمار می رود. در این گیم پلی MMORPG پلیرها به مجموعه ای از انواع هیروها دسترسی خواهند داشت. هر یک از قهرمانان بازی دارای توانایی و قدرت های منحصر به فرد خود هستند. به همین دلیل این قهرمانان را بر اساس قدرت های شان می توان در شش دسته مختلف دسته بندی کرد. شما می توانید بر اساس قدرت های مورد علاقه خود هیروها را انتخاب و ماجراجویی های تان را آغاز کنید. همانند هر عنوان نقش آفرینی دیگری، یکی از عناصر پررنگ این بازی، توانایی شخصی سازی قهرمانان می باشد. شما قادر خواهید بود تا قهرمان انتخابی را از نظر ظاهری شخصی سازی نموده و قدرت هایش را ارتقاء دهید. دنیای بازی LunaM:Ph بسیار گسترده و وسیع و دارای سرزمین های ناشناخته ای است که در هر یک از آن ها نیرو های شیطانی به کمین شما نشسته اند. با مجموعه ای از دوستان خود یک تیم تشکیل دهید تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید و با تکیه بر توانایی های تان بتوانید لونام را از شر نیرو های اهریمنی خلاص کنید.

بخشی از ویژگی های بازی نقش آفرینی-انیمه LunaM:Ph اندروید:

  • دنیای فانتزی عظیم و بزرگ با سرزمین هایی ناشناخته
  • دسترسی داشتن به شش کلاس مختلف از انواع نیرو های متنوع
  • قدرت های منحصر به فرد هر یک از کلاس ها
  • مجموعه ای از انواع ماموریت های گسترده
  • تنوع بالا در میان هیولا های سرزمین لونا
  • شخصی سازی هیرو ها با امکان ارتقاء سطح مهارت های شان
  • مبارزات PvP جذاب و خیره کننده

بازی اندروید LunaM:Ph یکی از بهترین و برترین عناوین در سبک MMORPG می باشد که با گیم پلی منحصر به فرد خود تجربه ای عمیق از دنیای بازی های نقش آفرینی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما همانند همیشه هم اکنون می توانید جدیدترین آپدیت بازی لونام را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید ؛ ما زین پس همیشه جدیدترین بروزرسانی های بازی را عرضه خواهیم کرد.

 

LunaM:Ph

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات