Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – Analiti v2024.07.79580 – اپلیکیشن تست سریع سرعت شبکه مخصوص اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 99.99 دلار تقدیم شما عزیزان

Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti عنوان یک اپلیکیشن فوق العاده تست سرعت شبکه می باشد که توسط گروه analiti Experts Group توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. همه ما برای متصل شدن به شبکه اینترنت از کانکشن های مختلفی استفاده می کنیم؛ کانکشن هایی نظیر شبکه های 4G، 3G و یا حتی در چند وقت اخیر شبکه های فایو جی! با این وجود یکی از پر طرفدار ترین راه های متصل شدن به اینترنت استفاده از کانکشن های وای فای می باشد. محبوبیت این شیوه اتصال به قدری است که تا به کنون نرم افزار های مختلفی در این زمینه توسعه و معرفی شده اند. گرچه باید اشاره کنیم که این استارت اپ ها تلاش می کنند که از شبکه های فای وای نهایت استفاده و بهره را ببرید. یکی از بهترین اپ هایی که می تواند در این زمینه به شما کمک کند Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti می باشد. اولین چیزی که پس از نصب این برنامه توجه شما را به خود جلب می کند مجموعه ابزار و قابلیت های موجود در آن است. این ویژگی ها به شما عزیزان اجازه می دهند که شبکه اتصالی خود را تجزیه و تحلیل کرده و به اطلاعات مختلفی در این زمینه دست پیدا کنید. اگر قصد آشنایی هر چه بیشتر با analiti را دارید، با ما همراه باشید.

Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti ابزاری برای تست سریع سرعت شبکه

اپلیکیشن Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti یکی از بهترین گزینه های موجود برای تست هر چه سریع تر سرعت شبکه می باشد. این نرم افزار به شما عزیزان اجازه می دهد که در مدت زمانی بسیار کوتاه و تنها با یک اشاره به اطلاعاتی خاص در این زمینه دست پیدا کنید. پس از نصب و اسکن شبکه های وای فای، لیستی از کانکشن های اطراف شما به نمایش در می آید که هر کدام شان بر اساس قدرت فرکانس نمایش داده می شود. علاوه بر نمایش قدرت فرکانس می توان به ارائه اطلاعاتی نظیر نام شبکه، امنیت آن، کانال ارتباطی و … اشاره کرد. پس از انتخاب شبکه ای که به آن متصل هستید قادر به انجام تست سرعت خواهید بود. در این تست اطلاعاتی نظیر سرعت دانلود، سرعت آپلود و حتی پینگ نمایش داده می شود که در نوع خود بی نظیر است. بر خلاف بسیاری از ابزار مشابه موجود در مارکت اندروید تمامی تست های انجام شده در تاریخچه برنامه ذخیره می شوند که در نهایت می توانید یک خروجی از تمامی این اطلاعات دریافت نمایید.

متصل شدن به بهترین DNS بدون هیچ گونه محدودیتی

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت شما دارد دی ان اسی است که از آن استفاده می کنید. علاوه بر این دی ان اس های انتخابی توسط شما تاثیر مستقیمی بر پینگ بازی های آنلاین می گذارند و به وسیله آن ها می توانید بسیاری از محدودیت ها را دور بزنید. ابزار Multi Pinger تعبیه شده در برنامه Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti به کاربرانش اجازه می دهد که سریع ترین DNS و سرور های بازی را پیدا کرده و بدون هیچ گونه لگی ساعت های سرگرم شوند. در هر بار تست، همانند سرعت اندازه گیری شده اطلاعات مختلفی ارائه می شود که تاثیر مستقیمی بر انتخاب های شما می گذارند.

افزایش سرعت اینترنت با انتخاب کانال مناسب

یکی از موضوعاتی که شاید اکثر کاربران دستگاه های هوشمند به آن توجهی نمی کنند کانال ارتباطی شبکه وای فای می باشد. تمامی سیگنال های اتصالات وای فای از یک کانال خاص ارائه شده و به دستگاه ما ارسال می شوند. هنگامی که شبکه های وای فای اطراف ما زیاد باشد اختلال زیادی در بین این کانال ها ایجاد می شود زیرا ممکن است چندین روتر از یک کانال مشترک استفاده کنند. در این شرایط شما شاهد قطع و وصل شدن زیاد کانکشن و کمبود سرعت خواهید شد. نرم افزار Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti تمامی اتصالات وای فای اطراف شما را اسکن کرده و اطلاعاتی کامل از کانال های شان در اختیارتان قرار می دهد. این ویژگی کمک می کند که شبکه وای فای خود را بر روی خلوت ترین کانال تنظیم کنید تا هیچگاه دچار مشکلات ذکر شده نشوید. علاوه بر این همانند رادار های دوار یک نمودار در اختیار تان قرار داده می شود. در این نمودار می توانید قدرت سیگنال وای فای را با تفکیک در نقاط مختلف خانه و یا محل کارتان مشاهده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti اندروید:

  • ارائه اطلاعاتی دقیق از تجزیه و تحلیل شبکه وای فای نظیر میزان امنیت، نام، کانال ارتباطی و …
  • تست سریع سرعت اینترنت با ارائه اطلاعاتی نظیر سرعت دانلود، آپلود و پینگ
  • ارائه نقشه ای از میزان پوشش شبکه ی بی سیم در نقاط مختلف خانه و یا محل کارتان
  • ویژگی فوق العاده Multi Pinger برای پیدا کردن سریع ترین DNS سرور بازی
  • نمایش دستگاه های متصل شده به شبکه وای فای شما
  • ارائه جزئیاتی کامل از کانال های شبکه های وای فای اطرافتان
  • دریافت خروجی از تمامی تست ها و اطلاعات اسکن شده

اپلیکیشن Speed Test WiFi Analyzer EXPERT – analiti با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی متنوع توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 99.99 دلاری توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای این برنامه را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

analiti - WiFi Tester & Analyzer Premium