Fitbod Workout & Fitness Plans 6.35.3 – اپلیکیشن تمرینات ورزشی نوآورانه با هوش مصنوعی (AI) اندروید
نسخه اشتراکی اختصاصی فارسروید به ارزش 79.99 دلار
در دسترس بودن همه قابلیت ها

رسیدن به اندامی عضلانی و فیت نیازمند تمرینات مداوم ورزشی می باشد. بسیاری از علاقه مندان به ورزش نمی دانند که باید از کجا شروع کنند و چه زمانی برنامه تمرینی خود را تغییر دهند. متاسفانه بار ها دیده شده است که بسیاری از مربیان سودجوی ورزشی تنها به دلیل منافع شخصی شان هزینه های هنگفتی را از ورزشکاران دریافت نموده و جزئی ترین اطلاعات را در اختیار آن ها قرار داده اند. با این وجود ما در دنیایی زندگی می کنیم که می توانیم در هر زمانی یک مربی شخصی در جیب خود داشته باشیم! Fitbod Workout & Fitness Plans یک مربی شخصی و یک اپلیکیشن تمرینات ورزشی نوآورانه می باشد که توسط Fitbod توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه اندروید پس از نصب اطلاعات مختلفی را از شما دریافت می کند؛ اطلاعاتی نظیر قد، وزن، سابقه تمرینی و ..! برخی از کاربران تصور می کنند که برای حفظ حریم خصوصی باید اطلاعاتی اشتباه را به برنامه بدهند؛ اما باید بگوییم که این بار شما در اشتباه هستید! اپ فوق با دریافت اطلاعات خصوصی شما و تجزیه و تحلیل آن به کمک هوش مصنوعی یک برنامه تمرینی خاص را در اختیارتان قرار می دهد. برنامه ای که تنها برای شما طراحی شده و به مرور زمان بیشترین تاثیر را بر عضلات تان خواهد گذاشت. با انجام این تمرینات و متناسب با هدفی که مشخص ساخته اید در مدت زمانی کوتاه می توانید به نتایجی دلخواه برسید. با انجام تمرینات در روز های مختلف و ثبت اطلاعات؛ این مربی شخصی به مرور زمان تغییرات و اعداد ثبت شده توسط کاربر را زیر نظر می گیرد و به مرور زمان تغییراتی را در برنامه ورزشی ایجاد می کند. این تغییرات نه تنها باعث می شوند تا عضلات به ورزشی روتین عادت نکنند بلکه کمک می کند تا به حداکثر سطح آمادگی برسید. از دیگر ویژگی های موجود و خاص این اپلیکیشن، آموزش های اختصاصی آن است. تیم توسعه دهنده برنامه Fitbod Workout & Fitness Plans بیش از 400 تمرین خاص را که تمامی گروه های عضلانی را در بر می گیرند برای شما در نظر گرفته است. تمامی این حرکات ورزشی همراه با آموزش های متنی و ویدئویی اچ دی بوده که کمک می کند تا بدون هیچ گونه نقصی ورزشی موثر داشته باشید. با ثبت رکورد های خود دستاور های مختلفی را کسب می کنید که خواهید توانست آن ها را با دوستان تان به اشتراک بگذارید. نقشه گرمایی، کمک می کند تا بفهمید در هر لحظه چه قسمتی از عضلات بدن شما درگیر تمرینات ورزشی می باشد. اگر شما نیز جزو علاقه مندان و طرفداران بدنسازی و فیتنس هستید پس این برنامه را از دست ندهید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Fitbod Workout & Fitness Plans اندروید:

  • دریافت برنامه تمرینی اختصاصی خود متناسب با شرایط جسمی تان
  • مجموعه ای از 400 تمرین گوناگون برای تحت تاثیر قرار دادن تمامی گروه های عضلانی
  • ایجاد تغییرات در تمرینات ورزشی با توجه به اعداد و ارقام و پیشرفت های تان
  • امکان تمرکز بر روی رشد تنها یک گروه عضلانی خاص
  • همراه بودن تمامی تمرینات با آموزش های متنی و ویدئویی اچ دی
  • کسب دستاورد های مختلف با شکستن رکورد های تان
  • پشتیبانی از ساعت های هوشمند اندرویدی
  • نقشه گرمایی بدن برای مشاهده لحظه تاثیرات تمرینات ورزشی بر عضلات تان

اپلیکیشن Fitbod Workout & Fitness Plans با داشتن مجموعه ای از امکانات و قابلیت های متنوع و گوناگون در زمینه کمک به کاربران برای داشتن اندامی عضلانی توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 79.99 دلاری منتشر شده و امتیاز 4.6 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اشتراکی اختصاصی این اپ را از لینک های مستقیم وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

توجه: از داخل برنامه با ایمیل ثبت نام کنید – برای ثبت نام به فیلترش-کن نیاز نیست اما اگر مشکلی در زمینه ثبت نام وجود داشت فیلت-رشکن تان را فعال کنید.

 

Fitbod Workout & Fitness Plans