Duolingo: language lessons – دانلود دوئولینگو : آموزش آسان و حرفه ای زبان های خارجی
نصب نسخه کامل – فول برنامه آموزش زبان دولینگو موبایل
همه امکانات در نسخه فارسروید در دسترس است

Duolingo – دولینگو از مطرح ترین و بهترین برنامه های آموزش و یادگیری آسان و حرفه ای زبان ها از شرکت برنامه سازی Duolingo inc برای سیستم عامل های مختلف است که در این پست قصد معرفی نسخه اندرویدی آن را داریم. راه ها و ابزارهای مختلفی برای یادگیری زبان های خارجی وجود دارد که با آن ها بتوانید زبان های مختلف را یاد بگیرید. امروز در فارسروید قصد معرفی اپلیکیشنی جدید و محبوب با نام Duolingo را داریم که مخصوص سیستم عامل اندروید طراحی شده است و با آن می توانید به راحتی زبان های اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، ایتالیایی و انگلیسی را در محیطی زیبا و به صورت سرگرم کننده فرا بگیرید! این برنامه ی جالب واژه های زبان های مختلف را در دسته های مختلفی همچون حیوانات ، غذاها ، عبارات و اصول دسته بندی کرده است که می توانید به آسانی واژه ها را بیاموزید. به صورت درس به درس و بسیار جذاب همراه با تصاویر کلمه ها را یاد خواهید گرفت و با تمام کردن کلمه های هر بخش مدال طلا برای شما نمایش داده خواهد شد! در میان برنامه های کاربردی برای یادگیری و تمرین زبان، شما نمی توانید Duolingo را از دست دهید ؛ بدون هزینه و بدون تبلیغات! تحصیل دانشگاهی با کیفیت بدون برچسب قیمت! اگر به دنبال یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای آموزش زبان های خارجی از جمله انگلیسی هستید به هیچ وجه نسخه کامل Duolingo: Learn Languages Free را از دست ندهید ؛ این برنامه با روش خارق العاده و اختصاصی خود به بهترین شکل ممکن زبان های مختلف را به شما آموزش می دهد!

 

 

از ویژگی های نرم افزار Duolingo: Learn Languages می توان به رایگان بودن آن ، نداشتن هیچگونه تبلیغات و نیاز نداشتن به هیچگونه هزینه اشاره کرد. برنامه ی فوق برروی همه اسمارت فون ها و تبلت ها قابل نصب و اجرا خواهد بود و قادر به بهره بردن از آن هستید. شما می توانید علاوه بر مشاهده ی تصاویری از محیط برنامه آن را با یک کلیک دانلود کنید ؛ همانطور که در بالای پست نیز ذکر شده نسخه کامل به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده و می توانید آن را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود بکنید. پس از دانلود و نصب برنامه وارد محیط آن شوید ؛ در ورود اولیه از شما می خواهد تا از میان گزینه های موجود یک مورد را انتخاب کنید، زبانی که قصد یادگیری آن را دارید را از میان لیست پیش روی تان انتخاب کرده و وارد دنیای دولینگو شوید! پس از انتخاب زبان دلخواه خود می توانید در آزمون های حرفه ای یا ابتدایی برنامه شرکت کرده و خود را محک بزنید. پس از این کار برای یادگیری زبان باید از دوره های موجود بهره ببرید، همانطور که در بالا گفته شد، این برنامه برای یاد دادن زبان به شما از دسته بندی حیوانات و … استفاده کرده که از سوالات آسان شروع می شود و با پیشرفت در دوره ها به دوره های بالاتر صعود می کنید و کم کم سطح زبان شما قوی تر می شود. در کنار ویژگی یادگیری با عکس ها، یادگیری زبان با بازیها هم برای تان جالب خواهد بود و با سه قلب موجود در صفحه نمایش بازی می کنید و به یادگیری زبان مشغول می شوید. به طور کلی اگر به زبانی بجز زبان فارسی [مثلا انگلیسی] مسط هستید و دوست دارید یک زبان سوم را یاد بگیرید به هیچ وجه آپدیت جدید برنامه Duolingo: Learn Languages Free را از دست ندهید.

توجه : برنامه Duolingo: Language Lessons از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند ؛ اگر دنبال برنامه آموزش زبان با پشتیبانی از زبان فارسی هستید سراغ DROPS بروید.

 

imo