10K Running Trainer Pro v91.18 آموزش دویدن تا رسیدن به 10 کیلومتر در روز  
نسخه خریداری شده برنامه به ارزش 3.99 دلار در گوگل پلی

اگر در زندگی خود زیاد سابقه دویدن نداشته باشید،‌ این کار می تواند برای شما بسیار سخت و حتی خطرناک باشد. دویدن یکی از سخت ترین و کالری سوز ترین ورزش هاست و اگر به درستی آن را انجام دهید می توانید به راحتی و طی مدت زمان بسیار کمی به وزن و اندام ایده آل خود برسید. به دلیل زندگی شهری و تحرک بسیار کم، شروع کردن به دویدن برای بسیاری از افراد سخت ترین کار است و همین باعث می شود که بعد از یکی دو روز دویدن را کنار بگذارند. اگر با فارسروید همراه بوده باشید، پیش از این اپلکیشنی به نام C25K® معرفی کرده ایم که به شما کمک می کرد از صفر و بدون هیچ گونه سابقه دویدن و یا ورزش، کم کم با یک برنامه منظم و علمی، تا 5 کیلومتر در روز بدوید. پس از انجام چالش آن برنامه و رسیدن به پنج کیلومتر در روز، نوبت به سطح بعدی تمرین یعنی رسیدن به 10 کیلومتر در روز می رسد که برنامه امروز قرار است به شما برای رسیدن به آن کمک کند. 10K Running Trainer Pro عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش دویدن تا 10 کیلومتر در روز مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Zen Labs Fitness توسعه و با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این اپلکیشین با یک برنامه تمرینی 14 هفته ای، به صورت منظم عضلات شما را تقویت کرده و بدن شما را برای رسیدن به مسافت 10 کیلومتر در روز آماده می کند. در انتهای این 14 هفته، بدنی زیبا تر، سالم تر و قوی تر خواهید داشت که قدرت آن چند برابر شده است. این برنامه توسط پزشکان تایید و توصیه شده است. برای کاهش آسیب های احتمالی، روش تمرین این برنامه ترکیبی از دویدن و راه رفتن است که تمرین را آسانتر و لذت بخش تر نیز می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه 10K Running Trainer Pro اندروید :

  • آهنگ های جدید و گلچین شده از بهترین دی جی های دنیا که به طور متوسط 35 درصد در انگیزه شما تاثیر خواهد گذاشت
  • برنامه 14 هفته ای، تست شده روی افراد مختلف برای رسیدن به 10 کیلومتر در روز
  • آسانترین برنامه دویدن با 3 روز در هفته
  • امکان ساخت پلی لیست و گوش دادن به موزیک های دلخواه در هنگام دویدن
  • پیگیری کامل کالری سوزانده شده به همراه مسافت طی شده در هر جلسه تمرین
  • امکان گوش کردن به موزیک مورد علاقه و ساخت پلی لیست
  • دارای مربی صوتی به همراه هشدار های متنوع
  • سازگار با Nike+ GPS و دیگر گام شمار ها
  • دارای تم ها و اسکین های مختلف
  • انطباق و سازگاری با فیسبوک و توییتر برای اتصال به جامعه استفاده کنندگان از اپلیکیشن و دیدن پیشرفت آن ها و همچنین اشتراک پیشرفت خود با آنها

اپلیکیشن 10K Running Trainer Pro یکی از بهترین برنامه های ورزشی برای دویدن است که با برنامه منحصر به فرد خود می تواند وعده ای که داده را محقق سازد. 10K Running Trainer Pro توانسته است امتیاز 3.8 از 5.0 را از کاربران اندرویدی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پولی و خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

10K Running Trainer Pro