New Oxford American Dictionary v11.4.602 دیکشنری جدید آکسفورد برای اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه 

زبان انگلیسی پر استفاده ترین زبان در جهان است و میلیارد ها نفر به این زبان صحبت می کنند. این زبان در سراسر جهان در مدرسه به دانش آموزان آموخته می شود و به عنوان یک زبان واسطه بین زبان های دیگر پذیرفته شده است. علاوه بر این، انگلیسی زبان علم، سرگرمی و سیاست هم است و همین باعث شده تا به یکی از پویا ترین زبان ها تبدیل شود. هر ساله تعداد زیادی کلمه و مفهوم جدید به زبان انگلیسی اضافه می شود که این زبان را کامل تر و غنی تر می کنند. دانشگاه آکسفورد یک دیکشنری منتشر می کند که در آن تمامی لغات زبان انگلیسی گنجانده شده است. انتشارات این دانشگاه همواره در تلاش است تا با جمع آوری آخرین کلمات اضافه شده به انگلیسی، دیکشنری خود را غنی تر سازد و همین موجب ایجاد یکی از بروز ترین و پیشرو ترین دیکشنری ها برای این زبان شده است. امروز با نسخه اندرویدی دیکشنری چاپی آکسفورد در خدمت شما هستیم. New Oxford American Dictionary عنوان یک لغت نامه به روز، کامل و جامع برای زبان انگلیسی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط MobiSystems توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه شامل بیش از 350 هزار کلمه، عبارت و جمله است که پوشش وسیعی از واژگان و عبارات زبان انگلیسی را ارائه می دهد. کلمات رشته های نوآور و جدید مثل کامپیوتر، فناوری و …. هم در این برنامه پوشش داده شده اند. بیش از 75 هزار تلفظ صوتی هم برای کلمات نادر و هم برای کلمات پر استفاده ارائه شده است که به شما در یادگیری دقیق تلفظ کلمات و عبارات کمک می کند. دیگر نیازی نیست که حتما کلمات مورد نظر خود را در نوار جستجو تایپ کنید، اگر در برنامه های دیگر به یک کلمه نا آشنا برخورد کردید، می توانید با زدن گزینه Tap to Translate توضیح و معنی آن را در همانجا دریافت کنید. یا برای ترجمه متن ها تنها کافی است از آن ها عکس بگیرید. حتی می توانید به صورت صوتی و با حرف زدن، کلمات و عبارات مورد نظر خود را وارد کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه New Oxford American Dictionary اندروید:

  • دارای بیش از 350 هزار کلمه با پوشش آخرین کلمات و عبارات انگلیسی
  • مطابق با نسخه چاپی دیکشنری آکسفورد
  • دارای 75 هزار تلفظ صوتی دقیق برای کلمات نادر و پر استفاده
  • امکان جستجوی آسان کلمات در دیگر برنامه ها
  • قابلیت جستجوی کلمات با عکس گرفتن از آن ها
  • تکمیل کلمات هنگام وارد کردن آن ها در کادر جستجو
  • دارای فیلتر فازی برای تصحیح کلماتی که با غلط املائی وارد شده اند.
  • قابلیت استفاده به صورت آفلاین
  • امکان جستجوی کلمات به صورت صوتی

اپلیکیشن New Oxford American Dictionary یکی از جامع ترین و کامل ترین دیکشنری های انگلیسی است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v11.4.602:

* مطابق با آخرین پایگاه داده کلمات انتشارات آکسفورد
* رفع باگ ها و بهبود کارایی برنامه

 

New Oxford American Dictionary

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.mobisystems.msdict.embedded.wireless.oxford.newamerican را در مسیر Android/data حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.