Oxford Spanish Dictionary v11.0.492 دیکشنری کامل اسپانیایی به انگلیسی مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم با دسترسی به همه قابلیت ها و امکانات

زبان اسپانیایی یکی از زبان های زنده دنیا بوده و در کنار زبان های چینی و انگلیسی پرجمعیت ترین زبان های جهان را تشکیل می دهند. اسپانیایی زبان اصلی نزدیک به نیم میلیارد نفر در جهان است و در تمام نقاط جهان کسانی را می توان یافت که به این زبان تکلم می کنند. به همین دلیل یادگیری این زبان در سراسر جهان طرفداران بسیار دارد. بسیاری از اوقات نیز نیازی به یادگیری کامل این زبان نیست و کاربر تنها میخواهد کلمه یا جمله ای از این زبان را ترجمه کند. دیکشنری اکسفورد که یکی از معتبر ترین لغت نامه های جهان است برای زبان اسپانیایی نیز دپارتمانی دارد و به عقیده بسیاری بهترین دیکشنری را برای این زبان را منتشر میکند. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که دیکشنری اکسفورد اسپانیایی را به طور کامل در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار میدهد.  Oxford Spanish Dictionary عنوان یکی از بهترین دیکشنری های اسپانیایی به انگلیسی مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری MobiSystems توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این اپلیکیشن با دارا بودن بیش از 300.000 لغت و عبارت و همچنین بیش از نیم میلیون تعریف، یکی از بزرگترین و کامل ترین دیکشنری های اسپانیایی به انگلیسی اندروید است. این دیکشنری معتبر بین المللی به طور گسترده توسط متخصصان به عنوان یک مرجع اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه با مشارکت زبان شناسان و مدرسان دانشگاه توسعه داده شده و از آخرین تکنولوژی ها برای جستجو کلمات و یافتن مطابقت های موجود در دیتابیس برای هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی استفاده می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Oxford Spanish Dictionary اندروید :

  • امکان شخصی سازی کامل نرم افزار و ایجاد فولدار هایی برای جداسازی و دسته بندی کلمات مورد علاقه
  • دارای تاریخجه لغات دیده شده، برای مرور مطالعات گذشته
  • دارای قابلیت “کلمه روز” برای آشنایی و یادگیری روزانه یک کلمه جدید
  • دارای ویجت که به طور تصادفی یک کلمه جدید را به نمایش می گذارد
  • قابل استفاده بدون نیاز به اینترنت و به صورت کاملا آفلاین
  • دارای تم های مختلف با رنگ های متنوع
  • قابلیت جستجوی کلمات با استفاده از دوربین گوشی، تنها کافی است دوربین گوشی را روشن کرده و روی کلمه مورد نظر بگیرد، این برنامه آن را به سرعت ترجمه خواهد کرد.
  • قابلیت جستجوی کلمات به صورت صوتی
  • قابلیت تکمیل خودکار کلمات در هنگام جستجو و تایپ کلمه
  • قابلیت جستجو به صورت فازی برای نمایش کلماتی که در جستجو به صورت صحیح تایپ و اسپل نشده اند.

اپلیکیشن Oxford Spanish Dictionary برنامه ای بسیار کاربردی برای تمامی کسانی است می خواهند با یک مرجع معتبر لغات و عبارت اسپانیایی را یاد بگیرند. این اپلیکیشن یک اپلیکیشن ضروری برای تمامی زبان آموزان و اساتید زبان اسپانیایی است. Oxford Spanish Dictionary بسیار محبوب بوده و با بیش از 100.000 دانلود توانسته است با کسب رضایت کاربران اندرویدی امتیاز بسیار عالی 4.2 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با قابلیت های اضافی را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه v11.0.492:

* تطابق با آخرین نسخه از کتاب آکسفورد اسپانیایی 2019
* بهبود کیفیت تلفظ کلمات
* اضافه شدن قابلیت استفاده آفلاین از برنامه
* بهبود سرعت شروع و اجرای برنامه

 

Oxford Spanish Dictionary Premium