Oxford Medical Dictionary v11.1.544 واژه نامه پزشکی غنی و کامل با امکانات فراوان مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم برنامه با دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت ها 

پزشکی یکی از با سابقه ترین علوم بشری است که در طی هزاران سال با آزمایش و تجربه، گسترش یافته است. دانشمندان مختلفی از سراسر جهان در گسترش این علم مشارکت داشته اند و منابع بسیار ارزشمندی برای طبابت از خود به یادگار گذارده اند. اصلی ترین کار طبیبان و دانشمندان این حوزه، شناخت هر چه بیشتر بدن انسان است، برای همین برای قسمت ها و حالت های مختلف، اسامی فراوانی (عمدتا به زبان های خارجی) ساخته شده است. دانشجویان رشته پزشکی برای این که بتوانند در درس هایشان موفق باشند باید تا حد ممکن این اسامی را حفظ کرده باشند، اما تعداد بسیار زیاد آن ها باعث می شود که خیلی زود فراموش شده و از ذهن خارج شوند. برای همین نیاز است تا همیشه یک واژه نامه پزشکی در کنار خود داشته باشند تا خیلی زود به معنی لغات دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این اگر به کار های تحقیقاتی در حوزه پزشکی و سلامت می پردازید، بسیار محتمل است که با واژه های تخصصی نا آشنا مواجه شوید، در چنین مواقعی نیز یک واژه نامه تخصصی پزشکی، بسیار کارآمد خواهد بود. انتشارات دانشگاه آکسفورد یک واژه نامه پزشکی غنی و کامل را منتشر و پشتیبانی می کند که حاوی بیش از 12000 مدخل روشن و مختصر، شامل کلیه جنبه های علم پزشکی است. این لغت نامه توسط تیمی از متخصصان علم پزشکی نگارش شده است و در آن سعی شده تا آخرین و به روز ترین داده ها در آن ارائه گردد. خیلی از مدخل ها دارای تصویر هستند تا درک بهتری از مفهوم واژه ها در اختیار کاربر خود قرار دهند. امروز با یک اپلیکیشن در خدمت شما هستیم که این کتاب ارزشمند را به گوشی های اندرویدی شما می آورد. Oxford Medical Dictionary عنوان اپلیکیشن واژه نامه پزشکی همراه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری MobiSystems توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. انواع رشته های پزشکی و حوزه های مرتبط با سلامت در این اپلیکیشن پشتیبانی می شوند که آن را به یک مرجع عالی و کامل برای دانشجویان پزشکی و حرفه های مرتبط تبدیل می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Oxford Medical Dictionary اندروید :

  • قابلیت تکمیل خودکار کلمات در هنگام جستجو و تایپ کلمه
  • قابلیت جستجو به صورت فازی برای نمایش کلماتی که در جستجو به صورت صحیح تایپ و اسپل نشده اند.
  • قابلیت جستجوی کلمات با استفاده از دوربین گوشی، تنها کافی است دوربین گوشی را روشن کرده و روی کلمه مورد نظر بگیرد، این برنامه آن را به سرعت ترجمه خواهد کرد.
  • قابلیت جستجوی کلمات به صورت صوتی
  • قابلیت ترجمه کلمات در اپلیکیشن های دیگر
  • امکان ذخیره کلمات در قسمت مورد علاقه ها برای مرور دوباره
  • ذخیره تاریخچه لغات جستجو شده
  • یادگیری یک لغت جدید به صورت روزانه
  • امکان ذخیره کلمات روی حافظه گوشی برای استفاده از برنامه به صورت آفلاین

اپلیکیشن Oxford Medical Dictionary با بیش از 1.000.000 دانلود در گوگل پلی و کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v11.1.544:

* تم تاریک
* مرکز کمک جدید
* شروع سریعتر برنامه
* رفع باگ ها و بهبود کارایی برنامه

 

Oxford Medical Dictionary Full