Oxford Learner’s Quick Grammar v1.1.12 یادگیری سریع و آسان گرامر انگلیسی در اندروید
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه   

معمولا اولین چیزی که در هر زبانی یاد میگیریم، کلمات و لغات آن زبان هستند. در حقیقت با این کار بین زبان خود و زبان در حال یادگیری پل می زنیم و مغز خود را برای یادگیری زبان جدید آماده می کنیم. پس از یادگیری لغات، نوبت به یادگیری نحوه استفاده از آن ها در جمله می رسد. برای ساختن جمله در هر زبانی، قواعدی وجود دارد که حتما باید به درستی رعایت شوند، در غیر این صورت جملات ساخته شده بی معنی خواهند بود. این قواعد را در زبان انگلیسی گرامر می نامند. انگلیسی از جمله محبوب ترین زبان ها در جهان است و سالانه صد ها میلیون نفر در سراسر جهان به یادگیری آن می پردازند. معمولا زبان آموزان در قسمت یادگیری لغات انگلیسی هیچ مشکلی ندارند و به راحتی می توانند کلمات را معنی کنند اما زمانی که به ساخت جمله و استفاده از کلمات می رسند، با مشکل مواجه می شوند. به عقیده خیلی ها، گرامر زبان انگلیسی پیچیده است و موارد مشابه بسیاری دارد که برای زبان آموز گیج کننده و گنگ است، به همین دلیل زبان آموز در عین دانستن تمامی کلمات نمی تواند از آن ها در جمله یا هنگام صحبت کردن استفاده نماید. گرامر زبان انگلیسی نسبت به گرامر سایر زبان ها، گرامری نسبتا ساده و آسان محسوب می شود و دلیل درک نشدن آن توسط زبان آموزان، معمولا آموزش غلط و غیر اصولی آن است. بدون یادگیری گرامر نمی توان از هیچ زبانی استفاده کرد. در ثانی اگر قرار است در امتحانات پایانی یا آزمون های تخصصی زبان مثل آیتلس و تافل شرکت کنید، حتما باید به گرامر انگلیسی مسلط باشید. اگر چنین تسلطی ندارید، برنامه ای که امروز در فارسروید معرفی می کنیم را از دست ندهید. Oxford Learner’s Quick Grammar عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش ساده و آسان گرامر انگلیسی با انواع مثال ها و نکات مهم، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Oxford University Press ELT. توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه دستور زبان را در سطوح متوسط و پیشرفته پوشش می دهد و برای آمادگی آزمون ها بسیار مناسب است. در این برنامه به جای حفظ کردن قواعد گرامر، یاد میگیرد که گرامر چگونه کار می کند تا به درک درستی از آن رسیده و در هنگام استفاده از آن دچار اشتباه نشوید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Oxford Learner’s Quick Grammar اندروید:

  • 181 تاپیک مختلف (شامل پوشش کامل افعال و زمان ها مثل گذشته کامل، حال استمراری و ….)، کامل کننده محتوای کتاب ها و دوره های آموزشی
  • دارای بیش از 2000 مثال که به شما نشان می دهد چگونه از گرامر استفاده کنید و دچار اشتباه نشوید.
  • ارجاعات متقابل در تاپیک ها، برای اینکه یاد بگیرید قواعد مختلف چگونه کنار هم کار می کنند.
  • دارای بیش از 150 نکته مفید برای تلفظ درست
  • امکان ایجاد لیست مورد علاقه ها از تاپیک های مهم

اپلیکیشن Oxford Learner’s Quick Grammar با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. نسخه رایگان این برنامه تنها 8 مدخل از 181 مدخل را دارد، بنابراین ما در فارسروید نسخه آنلاک شده و کامل این برنامه را تهیه کرده ایم که شما عزیزان هم اکنون می توان آن را به صورت رایگان از سرور های قدرتمند فارسروید دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.1.12:

* اضافه شدن EAC integration برای دسترسی به کد ها

 

Oxford Learner’s Quick Grammar Full