iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers v1.03.09.0818 – اپلیکیشن ساخت آسان استیکر واتساپ برای اندروید
نسخه حرف های و کامل برنامه به ارزش 12.99 دلار

iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers عنوان یک اپلیکیشن ساخت سریع و آسان استیکر واتساپ برای اندروید می باشد که توسط Make Sticker & Photo Collage & Sticker Maker توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. همانند هر مسنجر دیگری که در آن ها می توان از استیکر ها استفاده کرد، در واتساپ نیز کاربران می توانند استیکر های مختلفی را برای دوستان و یا در گروه های عضو شده در آن ها ارسال کنند. کاربران اسمارت فون های اندرویدی از چندین روش مختلف قادر به دسترسی، به استیکر های گوناگون هستند که رایج ترین آن ها را می توانT دانلود استارت اپ های اختصاصی از گوگل پلی دانست. اما در این میان گاها کاربرانی دیده می شوند که علاقه زیادی به ساخت استیکر داشته و یا اینکه می خواهند تصاویر شخصی خود را به استیکر هایی زیبا تبدیل کنند. ما برای ساخت برچسب ها به ابزار خاصی نیاز داریم که در این پست قصد داریم یکی از بهترین آن ها را معرفی کنیم. همان گونه که از عنوان پست نیز می توان فهمید برنامه iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers یکی از بهترین گزینه های موجود برای ساخت استیکر ها می باشد. یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آی استیکر در بین کاربران اندروید رابط کاربری فوق العاده جذاب و ساده آن است که به دور از هر گزینه پیچیده ای امکاناتی متنوع را در اختیارتان قرار می دهد.

ساخت استیکر واتساپ با iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers تنها در چند ثانیه!

تصاویر را از گالری اسمارت فون خود فراخوانی کنید، پس زمینه آن ها را حذف کرده و در قالب استیکر ها ذخیره شان نمایید! شاید تعجب کنید اما این توضیحات آموزش استفاده از برنامه iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers برای ساخت برچسب هایی شخصی بود. بر خلاف آن چه که تصور می کنید سادگی مراحل ساخت استیکر بدین معنا نیست که نمی توانید، استیکر های ایجاد شده را شخصی سازی نمایید، بلکه مجموعه امکاناتی که در اختیارتان قرار داده می شود اجازه خواهد داد که تغییرات دلخواه تان را به راحتی اعمال کنید. گاها دیده می شود که برخی از کاربران در هنگام استفاده از استارت اپ های مشابه با یک محدودیت خاص رو به رو هستند و این محدودیت ساخت تعداد پک های استیکر می باشد. خوشبختانه توسعه دهندگان آی استیکر تلاش کرده اند که کاربران خود را با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نکرده و شرایطی را فراهم سازند که خلاقیت خود را برای ساخت مجموعه برچسب هایی بامزه به کار گیرند.

مجموعه گزینه هایی متنوع برای شخصی سازی

همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم مجموعه ای از گزینه های متنوع برای شخصی سازی استیکر ها در اختیارتان قرار داده می شود که یکی از آن ها را می توان افزودن ایموجی به برچسب ها دانست! این ویژگی بر خلاف تصور بسیاری از کاربران بسیار جذاب بوده و می توانید به کمکش خلاقیت تان را در زمینه ساخت استیکر ها به دیگران نشان دهید. اگر توجه کرده باشید در برخی از موارد استیکر هایی که از آن ها استفاده نموده و برای دوستان مان ارسال می کنیم، دارای جملات و یا کلماتی هستند! برای نوشتن کلمات و یا جملات روی استیکر ها، برنامه iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers مجموعه ای از فونت های گوناگون را در اختیارتان قرار می دهد. این فونت ها که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند بسیار زیبا بوده و در استیکر های گوناگون با موضوعات مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. همچنین باید اشاره کنیم که مجموعه ابزار شخصی سازی کلمات نوشته شده در اختیارتان قرار داده می شود و شما عزیزان می توانید اندازه کلمات، رنگ و … را به آسانی هر چه تمام تر تغییر دهید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers اندروید :

  • ساخت استیکر های واتساپ تنها در چند ثانیه
  • نبود هیچ گونه محدودیتی در ساخت تعداد پک های استیکر
  • دریافت خروجی با کیفیت فوق العاده بالا
  • گزینه ای برای افزودن انواع ایموجی ها به استیکر های ساخته شده
  • تبدیل تصاویر شخصی و موجود در گالری به برچسب هایی پر طرفدار
  • نوشتن کلمات و یا جملات بر روی استیکر ها
  • ایجاد تغییرات دلخواه در کلمات نوشته شده نظیر رنگ، اندازه و …
  • مجموعه ای خاص از بهترین فونت ها

اپلیکیشن iSticker – Sticker Maker for WhatsApp stickers با بهره مندی از ویژگی های خاص خود در زمینه ساخت استیکر هایی جذاب برای واتساپ توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 12.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.7 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت محبوب و پر بازدید فارسروید دریافت نمایید.

 

iSticker