Viking Rise: Valhalla v1.4.172 – بازی استراتژیکی مولتی پلیر ظهور وایکینگ ها: والهالا اندروید
تجربه غرق شدن در دنیای پر از خشونت وایکینگ ها
تست شده با اجرای آنلاین

Viking Rise: Valhalla – ظهور وایکینگ ها یک بازی استراتژیک مولتی پلیر [چندنفره] با محوریت دنیای وایکینگ‌ها از IGG.COM برای اندروید است. وایکینگ‌ها تمدنی از مردان و زنان دریانوردی بودند که از گذشته تاکنون بارها و بارها نام شان در کتاب تاریخی آمده است. ویژگی های فوق العاده جذاب مردان وایکینگ، باعث شده است که از گذشته تاکنون نام آن ها بر سر زبان ها بچرخد و امروزه نیز حتی شاهد ردپایی از آن‌ها در دنیای بازی های رایانه ای نیز باشیم. استودیوهای بازی سازی بسیاری تاکنون تلاش کرده اند تا بازی هایی با محوریت وایکینگ ها را معرفی کنند. با این وجود سیستم عامل اندروید نیز از این امر مستثنی نبوده و امروز قصد داریم شما را با یک بازی جذاب با محوریت وایکینگ آشنا کنیم. Viking Rise: Valhalla یک بازی استراتژیک خاص می باشد که شما را وارد دنیای وایکینگ ها می کند. در این بازی مهیج شما در نقش رهبر گروهی از وایکینگ ها ظاهر می شوید. به عنوان یک رهبر توانمند باید بتوانید گروه تحت نظرتان را در سرتاسر والهالا و دنیای ناشناخته میدگارد هدایت کنید. اولین نکته ای که در ارتباط با گیم پلی این عنوان خاص باید به آن اشاره ای داشته باشیم، نیاز به ساخت پایگاه ها و ساختمان های مختلف می باشد. شما می توانید ساختمان های متنوعی را بسازید و از آن ها در زمینه های گوناگون نهایت بهره را ببرید. البته برای ساخت ساختمان ها نیازمند منابعی نیز خواهید بود. به دست آوردن منابع کار ساده ای نیست، زیرا سرتاسر والهالا پر از ناشناخته هایی است که در یک چشم به هم زدن می توانند مشکلاتی را برای تان به وجود آورند. به هر حال، همانند برخی از عناوین بقا به دست آوردن منابع در بازی اندروید Viking Rise: Valhalla بسیار مهم بوده و عدم توجه به آن باعث می شود تا به راحتی گروه تان نفوذ پذیر شود و از بین برود. در کنار گسترش محدوده تحت نظرتان شروع به پرورش سرباز ها و مبارزانی شجاع و نترس کنید. بدون شک داشتن صدها سرباز قدرتمند کمک می کند تا در برابر حملات به خوبی مقاومت کنید و دشمنان‌تان را به راحتی هر چه تمام تر مغلوب نمایید. یکی از مهم ترین مواردی که باعث خاص شدن بازی Viking Rise شده است، اهمیت استراتژی می باشد. اگر چه شما می توانید به کمک زور و جنگ های مختلفی برخی از مناطق را تحت فرمان بگیرید و یا اینکه تمامی افراد یک قبلیه را نابود کنید، اما باید توجه داشته باشید که همه چیز مبارزه نیست. در این عنوان مهیج شما می توانید به کمک برقراری ارتباط با سایر پلیرها، نظرشان را جلب نموده و بدون خون ریزی و یا نابودی گروهی خاص از وایکینگ‌ها با یکدیگر متحد شوید.

بخشی از ویژگی های بازی استراتژیک-مولتی پلیر Viking Rise: Valhalla اندروید:

  • مدیریت و رهبری گروهی بزرگ از وایکینگ های مبارز و قدرتمند
  • ساخت پایگاه متنوع و ایجاد ساختمان های گوناگون برای رسیدن به بالاترین توانایی در پادشاهی والهالا
  • جمع آوری منابع گوناگون برای افزایش توانایی ساخت و پرورش نیرو های گوناگون
  • گسترش قلمرو تحت فرمان تان با از بین بردن دیگر وایکینگ ها
  • کمک گرفتن از اودین و ثور برای پیروزی در رقابت ها
  • پرورش دادن سرباز هایی قدرتمند و توانا
  • رویداد ها و ماموریت های گوناگون برای به دست آورن پاداش بیشتر
  • تنوع بسیار بالای واحد های نظامی

بازی اندروید Viking Rise: Valhalla با داشتن یک گیم پلی جذاب و زیبا توانسته است انقلابی نو را در زمینه عناوین اندرویدی با محوریت وایکینگ ها به وجود آورد. در این عنوان استراتژیک شما می توانید به اعماق سیاست بروید و بدون هیچ درگیری بسیاری از نبردها را پیروز شوید! شما هم اکنون می‌توانید جدیدترین آپدیت بازی اندروید Viking Rise: Valhalla را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Viking Rise

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات