Temp Mail v3.48 (Ad Free) – ایمیل موقت – ایجاد آدرس ایمیل با مدت محدود
نسخه بدون تبلیغات برنامه

ایمیل یکی از اصلی ترین راه های ارتباطی ما در دهه های گذشته بوده است اما در سال ‌های اخیر و با ظهور روش های جدید ارتباطی، تا حد زیادی از رونق آن کاسته شده است اما هنوز هم در موارد مختلفی کاربردهای زیادی دارد. برای مثال ایمیل یکی از اصلی ترین روش ها برای احراز هویت کاربران در اینترنت است و سایت ها اغلب از این روش برای ثبت‌نام کاربران و احراز هویت آن ها استفاده می کنند. در حال حاضر میلیون ها وب سایت در سطح اینترنت وجود دارد که هر کدام به ارائه سرویس خاصی به کاربران خود می ‌پردازد. هر یک از ما در تعداد زیادی از این وب سایت ها عضو هستیم و بعضی از آنها را به صورت روزانه چک میکنیم. تعدادی از وب سایت ها هم هستند که تنها در مواقع خاصی به آنها مراجعه می‌کنیم و نیاز دائمی به آنها نداریم. همانطور که گفته شد اغلب وبسایت ها از ایمیل برای احراز هویت کاربران و سرویس دهی به آنها استفاده می کنند. به همین خاطر حتی در وب سایت هایی که تنها یک بار از آن استفاده می‌ کنیم نیز مجبور به ارائه ایمیل هستیم. این روند موجب می ‌شود که ایمیل ما در اختیار سایت های بسیاری باشد و روزانه صدها ایمیل اسپم و مزاحم از مواد مختلف دریافت کنیم. اگر این مشکل شما را آزار می‌دهد و به دنبال یک راه حل کارآمد برای آن هستید، برنامه ای که امروز در فارسروید معرفی می کنیم را نباید از دست بدهید. Temp Mail عنوان یک اپلیکیشن برای ایجاد ایمیل های موقت، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Privatix Limited توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به هر تعداد که میخواهید ایمیل موقت بسازید و مثل یک ایمیل واقعی از آن استفاده کنید. تمام قابلیت هایی که در ایمیل های معمولی وجود دارد، در ایمیل ارائه شده توسط این برنامه نیز وجود خواهد داشت که می‌ توانید برای ثبت نام در وب سایت ها و دریافت سرویس از آنها، از این ایمیل استفاده کنید. بنابراین دیگر صندوق دریافت شما از ایمیل های مزاحم و اسپم پر نخواهد شد و سایت های مختلف ایمیل شما را نخواهد داشت.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Temp Mail اندروید:

  • ارائه ایمیل موقت به صورت ناشناس به تعداد نامحدود
  • شامل تمامی ویژگی های ایمیل های معمولی با قابلیت دریافت نامحدود ایمیل و فایل
  • پشتیبانی از زبان های مختلف
  • پاکسازی ایمیل ها به صورت خودکار با عوض شدن آدرس ایمیل
  • اطلاع رسانی به کاربر در صورت دریافت ایمیل جدید با نوتیفیکیشن
  • قابلیت انتخاب ایمیل توسط کاربر

اپلیکیشن Temp Mail یک ابزار عالی برای خلاص شدن از شر ایمیل های اسپم و مزاحم است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه به همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Temp Mail - Free Instant Temporary Email Address

 

آموزش نصب نسخه اصلی برنامه:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب برنامه های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات