The Walking Dead: Survivors v6.2.0 – آپدیت بازی استراتژیک و بقاء مردگان متحرک: بازماندگان اندروید
تجربه نبرد برای بقا در دنیایی آخرالزمانی با مردگان متحرک
تست شده با اجرای آنلاین

The Walking Dead: Survivors – مردگان متحرک: بازماندگان یک بازی استراتژیک و بقا با ساخت فوق العاده برای اندروید است که توسط استودیوی Galaxy Play Technology Limited توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از پرطرفدارترین سریال هایی که تاکنون در ارتباط با دنیای پساآخرالزمانی ساخته شده است و توانسته سر و صدای زیادی به پا کند، سریال مردگان متحرک می باشد. محبوبیت این سریال به قدری بالا بود که باعث شد بسیاری از استودیو های بازی سازی، بازی های مختلفی را بر اساس داستان آن برای پلتفرم های مختلف توسعه داده و منتشر کنند. خوشبختانه سیستم عامل اندروید نیز از این امر مستثنی نبوده و تاکنون شاهد بازی های گوناگونی بر اساس داستان اصلی این سریال هستیم. بازی اندروید The Walking Dead: Survivors یکی از بهترین عناوینی است که بر اساس این سریال محبوب ساخته شده است. شما در دنیایی آخرالزمانی گیر افتاده اید و سرتاسر اطراف تان را زامبی ها احاطه کرده اند. همانند هر انسان دیگری شما باید بتوانید برای بقا و زنده ماندن تان تلاش کنید. البته همه چیز به همین سادگی ها هم نیست، زیرا زامبی ها به طور مداوم در تلاش اند تا به سمت شما حمله کرده و شما را نیز به یک زامبی تبدیل نمایند. گیم پلی The Walking Dead: Survivors به دو بخش مبارزه یا همان نبرد ها و شهر سازی تقسیم می شود. در بخش شهر سازی باید تصمیمات مهمی را بگیرید و تلاش کنید تا انواع سازه های مختلف را به کمک سایر بازماندگان بسازید. این موضوع کمک می کند تا در هنگام حمله زامبی‌ها یک پناهگاه مناسب داشته باشید و جان تان را نجات دهید. همان‌طور که اشاره کردیم، دومین بخش گیم پلی به نبرد ها ختم می شود. سیستم نبرد ها در بازی به صورت نوبتی است. مجموعه ای از انواع شخصیت ها در اختیارتان قرار داده می شود که قادر خواهید بود در نبرد های تان از هر یک استفاده لازم را ببرید. نکته ای که باید دانست، وجود شخصیت های نام آشنای دنیای سریال مردگان متحرک نظیر ریک گرایمز، دارل دیکسون، میشون و کلمنتاین می باشد. پس از ساخت اولین پناهگاه تنها کاری که باید انجام دهید، پیدا کردن سایر بازماندگان و متحد کردن آن‌هاست. بازماندگان می توانند به توسعه شهر ساخته شده توسط شما کمک کرده و در مبارزات تان در کنارتان باشند. تنها چیزی که نیاز است بدانید، آموزش آن ها می باشد که کمک می کند تا به فعالیت هر یک آن ها جهتی خاص داده شود. برای نبرد با زامبی ها نیز مجموعه ای از انواع سلاح ها در اختیارتان قرار داده می شود. هر یک از این سلاح ها به نوعی زامبی ها را تحت تاثیر قرار داده و از بین می برند.

بخشی از ویژگی های بازی استراتژیک-بقا The Walking Dead: Survivors اندروید:

  • گیم پلی مهیج و جذاب در دنباله ای زیبا از سریال پرطرفدار مردگان متحرک
  • جمع آوری منابع مختلف برای کمک به بازماندگان و ساخت ساختمان های گوناگون
  • ساخت پناهگاه و ارتقاء آن ها برای کمک به شما در برابر حملات زامبی ها
  • آموزش های خاص برای هر یک از بازماندگان متناسب با فعالیت هایی که انجام می دهند
  • مقابله با انواع زامبی ها و نبرد با هر یک از آن ها در قالب یک سیستم نبرد نوبتی
  • تشکیل کلن و یا متحد شدن با سایر پلیر ها
  • جست و جو در دنیایی آخرالزمانی و ناشناخته برای پیدا کردن بهترین منابع
  • حالت های مختلف بازی برای رقابت با سایر پلیر ها

بازی اندروید The Walking Dead: Survivors از آن دسته عناوینی است که شما را در دنیای آخرالزمانی سریال مردگان متحرک غرق کرده و تجربه ای فوق العاده را برای تان به ارمغان می آورد. این بازی با بیش از 10 میلیون دانلود از سراسر جهان توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید. شما هم اکنون می توانید جدیدترین آپدیت این بازی را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

The Walking Dead: Survivors

 

آموزش نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را متناسب با پردازنده موبایل‌تان دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.elex.twdsaw.gp را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.