Phantom 24.11.1 – فانتوم : برنامه کیف پول امن و مطرح برای اندروید
نسخه اصلی و رسمی کیف پول فانتوم و تپ‌سواپ
پشتیبانی از زبان فارسی

Phantom  – فانتوم یک اپلیکیشن کیف پول امن در زمینه برای نگه داری رمز ارزها و کوین های سولانا و یا تپ‌سواپ برای اندروید است. پس از موفقیت چشم گیر نات کوین، و جلب توجه میلیون ها کاربر و علاقه مند به ارز های دیجیتال، توسعه دهندگان بلاکچین ها شروع به معرفی پروژه های جدید و مشابه نات کوین کردند. بسیاری از این پروژه ها در همان ابتدای کار شکست خورد و حتی ما نام چند صد پروژه را حتی نشنیدیم! همان‌طور که می دانید یکی از بهترین راه ها برای به محبوبیت رسیدن یک میم کوین و یا پروژه جدید استفاده از یک شبکه قدرتمند بلاکچینی می باشد. همین موضوع نیز باعث شد که پس از نات کوین برخی از پروژه های مشابه به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. یکی از محبوب ترین این پروژه ها را می توان تپ‌سواپ دانست که همانند نات کوین میلیون ها طرفدار خاص خود را در سراسر جهان دارد. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این پروژه پایه ریزی بر روی بلاکچین سولانا بود. به همین دلیل اگر شما نیز از دارندگان ایردراپ تپ‌سواپ هستید، به یک کیف پول مناسب بر پایه سولانا نیاز دارید. توسعه دهندگان پروژه تاکنون ولت های مختلفی را معرفی کرده اند؛ که اصلی ترین آن ها را می توان کیف پول فانتوم دانست. کیف پول Phantom با پشتیبانی اختصاصی از بلاکچین سولانا نه تنها مکان امنی برای نگه داری از کوین های سولانا و یا تپ‌سواپ می باشد، بلکه به شما اجازه می دهد تا از مهم ترین دارایی های دیگر ارز دیجیتال خود نیز به خوبی نگهداری کنید. شاید کیف پول فانتوم همانند برخی از رقبای خود از رمز ارز های زیادی پشتیبانی نکند، اما اگر از طرفداران سولانا، بیت کوین، اتریوم و یا تپ‌سواپ و سایر میم کوین های شبکه سولانا هستید، بهترین گزینه برای شما ولت Phantom می باشد. اصلی ترین دلیل انتخاب فانتوم به عنوان یک کیف پول مناسب، رابط کاربری ساده آن می باشد. حتی مبتدی ترین کاربران اندرویدی نیز می توانند از این ولت ارز دیجیتال استفاده کرده و نهایت بهره را از آن ببرند. دومین موضوعی که توجه ما را به سمت ولت فانتوم جلب نمود، امنیت بالای آن می باشد. بدون استرس در زمینه هک شدن کیف پول خود می توانید رمز ارز ها و یا استیبل کوین های خود نظیر تتر، در این برنامه ذخیره نمایید. علاوه بر پشتیبانی از رمز ارز ها، ولت Phantom، از ان اف تی ها نیز پشتیبانی می کند که در نوع خودش جالب توجه می باشد. اتصال به برنامه های غیرمتمرکز یا همان Dapps از دیگر نقاط قوت کیف پول فانتوم به شمار می رود که کار کردن با آن را برای کاربران آسان تر می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Phantom اندروید:

  • یک کیف پول مناسب برای نگهداری از ارز های بر پایه شبکه سولانا نظیر تپ‌سواپ
  • پشتیبانی از محبوب ترین رمز ارز ها نظیر سولانا، بیت کوین، اتریوم، تتر و …
  • رابط کاربری ساده و آسان برای مدیریت دارایی دیجیتال تان
  • مشاهده و نگهداری از NFT های خود در محیطی امن
  • امنیت بسیار بالا در مقایسه با سایر ولت های بازار نظیر تراست ولت
  • پشتیبانی از چندین زبان مختلف علل خصوص زبان شیرین فارسی
  • پشتیبانی از برنامه های غیر متمرکز یا همان Dapps

اپلیکیشن Phantom یکی از بهترین و مورد اعتماد ترین کیف پول های دنیای ارز های دیجیتال می باشد که به کمک آن می توان از دارایی های خود بر پایه شبکه سولانا نگهداری کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن نقل و انتقالات خود را انجام داد. ولت فانتوم حتی این امکان را در اختیار کاربران‌اش قرار می دهد تا ارز های خود را استیک کرده و هر ماه سود هایی مناسب را دریافت کنند. شما هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه این کیف پول محبوب را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Phantom

 

آموزش نصب برنامه :

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب برنامه های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات