Tandem Language Exchange: Speak & learn languages v2.3.2 یک راه عالی و کاملا عملی برای یادگیری زبان در سریعترین زمان ممکن
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت های آن    

دنیای امروز دنیایی بسیار کوچک و در هم تنیده شده و جامعه جهانی بیشتر از هر زمان دیگری، به یکدیگر متصل است. مهم ترین راه ارتباطی بین جوامع مختلف، دانستن زبان یکدیگر است. یادگیری زبان های خارجی، پای ما را به دنیایی جدید باز می کند که می توانیم در آن از انواع محصولات فرهنگی، امکانات علمی، سرگرمی و … استفاده کنیم. در ایران زبان انگلیسی مهم ترین زبان خارجی است و اغلب کودکان و نوجوانان به یادگیری آن مشغول هستند. پس از زبان انلگیسی زبان های آلمانی، فرانسه، عربی و روسی از جمله زبان های پرطرفدار در ایران هستند. به دلیل موج مهاجرتی که در چند سال اخیر شکل گرفته است، حالا یادگیری زبان از همیشه پر رونق تر است و آموزشگاه های زبان با استقبال بی نظیری مواجه هستند. فرایند یادگیری زبان مبتنی بر تکرار و تمرین است، اما تنها تکرار و تمرین کافی نیست و لازم است که در عمل از زبان یاد گرفته شده، استفاده کنیم تا اطلاعات آن در مغز تثبیت شده و فراموش نشوند. برای چنین کاری بهترین راه ارتباط گرفتن با بومی های آن زبان است. حتما شنیده اید که می گویند هیچ چیزی مثل بودن در محیط نمی تواند یادگیری یک زبان را سرعت بخشد. متاسفانه خیلی از ما که در حال یادگیری زبان هستیم، توانایی مسافرت به کشور های خارجی و ارتباط گرفتن با مردم بومی زبان های خارجی را نداریم، برای همین این کار برای خیلی ها غیر ممکن به نظر می رسد، اما با اپلیکیشنی که امروز خدمت شما معرفی می کنیم، این کار به آسانی ممکن بوده و می توانید به راحتی با بومی های زبان های خارجی به تمرین و تکمیل دانش زبان خود بپردازید. Tandem Language Exchange: Speak & learn languages عنوان یک اپلیکیشن بسیار عالی و مبتکرانه برای یادگیری زبان خارجی به وسیله ارتباط گیری با بومی های آن زبان، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Tripod Technology GmbH توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. تاندم میلیون ها عضو از سراسر جهان با زبان های مختلف دارد، به گونه ای که حالا می توانید بیش از ۱۶۰ زبان را به وسیله آن یاد بگیرید. کار با این برنامه بسیار آسان است، تنها کافی است که زبان و پارنتنر مورد نظر خود را تعیین کنید تا از برنامه پیشنهاد پارتنر دریافت کنید. به پارتنر زبان خود سلام داده و مکالمه را شروع کنید. درباره هر موضوعی که دوست دارید، می توانید با یکدیگر صحبت کرده و یا تنها اشکلات خود در یادگیری زبان را از او سوال کنید. مهم نیست چقدر زبان بلد هستید، کافی است با این برنامه همراه شوید تا در سریع ترین زمان، مثل بومی های آن زبان صحبت کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Tandem Language Exchange: Speak & learn languages اندروید:

 • پشتیبانی از بیش از ۱۶۰ زبان مختلف
 • یادگیری لغات جدید و گسترش دایره واژگان
 • بهبود تلفظ و نزدیک شدن به تلفظ بومی ها
 • یادگیری گرامر و رفع اشکالات آن
 • یادگیری خارج از قاعده مرسوم کتاب ها
 • پیدا کردن دوست از سراسر جهان
 • دارای مربیان بین المللی درجه یک
 • رابط کاربری بسیار زیبا و کاربردی
 • تحسین شده توسط مجلات و سایت های معتبر فناوری و خبری
 • امکان پیدا کردن کاربران نزدیک شما
 • جستجو کاربران با شهر
 • اعتبار سنجی پروفایل و دادن مدال
 • بدون تبلیغات

اپلیکیشن Tandem Language Exchange: Speak & learn languages یک برنامه عالی و تحسین شده برای یادگیری زبان است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Tandem Language Exchange Speak & learn languages Full