Space Marshals 3 Full Edition v3.1.3 – بازی اکشن فوق العاده مارشال فضایی 3 اندروید
نسخه کامل بازی برای اولین بار در ایران تقدیم شما عزیزان فارسرویدی
تست شده با اجرای آفلاین

Space Marshals 3 نسخه سوم از بازی فوق العاده زیبا و پرمخاطب ماجرایی – اکشن – عملی – تخیلی – تیراندازی تحت عنوان “مارشال فضایی 3” از استودیوی Pixelbite برای اندروید است که به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه شده و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران آن را حضور شما دوستداران بازیهای خاص و جدید اندرویدی معرفی کنیم و با در اختیار قرار دادن نسخه کامل – فول اش شما را به وجد بیاوریم! Space Marshals 3 همانند نسخه اول و دومش، ماجراجویی در غرب وحشی را به عمق فضا و دیگر سیارات می کشد، شما نقش یک مختصص در شکار زندانیان فراری را بر عهده دارید که در ماموریت جدید خود برای شکار عده ای زندانیان فراری رهسپار دیگر سیارات شده اید! در طی مراحل برای مبارزه با دشمنان مختلف به سلاح ها و تجهیزات مختلفی دسترسی خواهید داشت، اما در نظر داشته باشید درگیری همیشه بهترین راه شکست دشمن نیست و در برخی از مواقع نیاز است تا از کنار دشمنان خود پنهانی عبور کنید بدون اینکه آنها متوجه حضور شما شوند! ماجراجویی ها و نبردهای شما در انواع مکان های مختلف صورت می گیرد و اگر به دنبال یک بازی اکشن و متفاوت اندرویدی هستید به هیچ وجه بازی Space Marshals 3 را از دست ندهید! نسخه سوم نسبت به نسخه های پیشین پیشرفت های چشمگیری داشته و بدون شک تجربه یکی از متفاوت ترین بازیهای اکشن اندرویدی را برای تان به ارمغان خواهد اورد که هم اکنون نسخه کامل  ان در فارسروید حضور شما کاربران همیشگی معرفی گردیده است.

 

Space Marshals 3

 

بازی Space Marshals 3 مطمئنا از بهترین و محبوب ترین بازیهای اکشن اندروید در سال 2020-2021 خواهد بود که با دارا بودن گیم پلی اعتیادآور و ساخت فوق العاده تجربه ای متفاوت از یک بازی اکشن را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همانطور که گفته شد نسخه سوم داستان نسخه های قبل خود را روایت می کند و آن را ادامه می دهد اما اگر نسخه های قبل را بازی نکرده اید نگران نباشید چون نیازی به برگشتن عقب و تجربه نسخه های قبل نخواهد بود! از ویژگی های بازی می توان به مواردی چون نمایش بازی با زاویه ی دید دوربین از نمای بالا، داستانی اپیزودیک در مختلف های مختلف، در اختیار قرار دادن طیف گسترده ای از سلاح های مختلف، کنترل های لمسی با مجوعه‌ ای از گزینه های مختلف، شامل ده ها ماموریت منحصر به فرد و چالش برانگیز، پشتیبانی از سرویس های گوگل و لیدربورد، دارا بودن گرافیک فوق العاده ی HD + صداگذاری مهیج و از همه مهم تر گیم پلی اعتیاداورش اشاره کرد! شما می توانید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده نموده و در صورت تمایل به صورت رایگان اقدام به دانلود آن نمایید.

نکات تکمیلی و مهم:

1 – پیش نیاز بازی اندروید 7.0 و داشتن پردازنده 64 بیتی (ARM64) است ؛ اگر اندروید شما کمتر از این عدد باشد بازی برای شما نصب نمی شود
2 – نسخه رایگان بازی تنها ماموریت اول را شامل می شود، اما نسخه کامل فارسروید همه مراحل را شامل می شود و البته سلاح ها و لباس ها هم باز هستند
3 – این نسخه فول برای اولین بار در ایران به صورت اختصاصی توسط فارس روید تقدیم تان می گردد، افتخار می کنیم که همیشه نسخه تست شده ، سالم و بی نقص بازیها را در اختیار شما قرار می دهیم و هدف مان فقط رضایت شماست نه کسب بازدید و عرضه نسخه ناقصو تست نشده بازیها و برنامه ها.

تغییرات نسخه ی v1.3.13 :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی