Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG (SPACERO) v2.0.2 – بازی اکشن هیجان انگیز “نیروهای ویژه در فضا” برای اندروید
یک عنوان اکشن هیجان انگیز و فوق العاده زیبا برای اندروید
تست شده با اجرای آنلاین

Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG – نیروهای ویژه در فضا: شوتر علمی تخیلی سه بعدی عنوان کامل از یک بازی اکشن و سرگرم کننده از استودیوی TryAgain Game Studio Kft. مجارستانی است که آن را به شکل رایگان توسعه داده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار داده است. فارسروید همزمان با انتشار نسخه جدید این بازی و بعد از بررسی های لازم، شما را به دانلود آخرین نسخه آن از انتهای همین مطلب دعوت می کند. Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG همانطور که از عنوانش پیداست یک بازی اکشن و نقش آفرینی با تم علمی تخیلی و آینده نگرانه است که در آن شما در نقش نیروهایی حرفه ای در فضا هستید و مأموریت شما نابود کردن سفینه های فضایی انسان ها از موجودات بیگانه و خطرناک است. برای این کار شما نیاز دارید تا در نقش این نیروهای ویژه سلاح های خود را بردارید و به سراغ نبرد با این بیگانگان بروید و آن ها را با سلاح های لیزری و قدرتمندی که در اختیار دارید نابود کنید. بازی Spacelanders با الگوبرداری از بازی های زیادی در همین سبک ساخته شده و از عناصر خیلی زیادی که پیش تر در بازی های دیگر نیز به کار رفته بودند در بازی خود استفاده کرده است تا به نوعی استانداردهای این نوع بازی ها را دنبال کرده باشد. بنابراین می توان گفت که اگر این سبک از بازی ها را تجربه کرده باشید، خیلی سریع می توانید ماهیت اصلی این بازی را به خوبی درک کنید و با کلیت آن آشنا شوید.

 

Spacelanders

 

در بازی Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG شما در یک نبرد بزرگ فضایی هستید و دشمنان شما ارتشی عظیم از موجودات بیگانه پیشرفته هستند که از تکلنولوژی های عجیبی برای مقابله با شما استفاده می کنند. در عوض شما نیز با کمک سلاح ها و تجهیزات آینده نگرانه به مصاف آن ها می روید و در این مبارزه خطرناک با آن ها وارد نبرد خواهید شد. یکی از مهم ترین المان های بازی نیروهای ویژه در فضا لوت کردن (غارت کردن) آیتم ها و منابع از سمت دشمنان است و شما در هر قسمت از بازی می بایست با این کار، سلاح های بهتری به دست بیاورید و یا با پول هایی که به دست می آورید اقدام به ارتقاء چیزهای گوناگون کنید. همچنین هر از گاهی و بعد از عبور از یک قسمت خاص، شما به عنوان یک جایزه حق انتخاب یک مهارت خاص را بین سه گزینه خواهید داشت. بازی Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG گیم پلی ساده و گرافیک فانتزی دارد که ظاهری ساده به بازی بخشیده است اما در مواقعی که دشمنان شما زیاد باشند و شما نیز سلاح قدرتمندی داشته باشید، شاهد صحنه های اکشن و دیدنی خاصی خواهید شد و از این نظر می توان این بازی را به نوبه خود بسیار هیجان انگیز توصیف کرد. برای دانلود آخرین نسخه این بازی می توانید به قسمت دانلود باکس فارسروید بروید و آخرین نسخه آن را از سایت دریافت کنید. همچنین اگر خواستید تا بیشتر از این با ویژگی های ظاهری و گیم پلی بازی آشنا شوید می توانید ویدئوی تریلر بازی را مشاهده کنید.

توجه : در نسخه مود بازی Space Marines: Hero Survivor قهرمان دارای ضربه های قوی و شکست ناپذیر است + بدون دیدن تبلیغات جایزه دریافت می کنید.