Duet Premium Edition v4.2 + Original – بازی آرکید فوق العاده دوئت مخصوص اندروید
نسخه اصلی + نسخه پرمیوم تقدیم شما کاربران عزیز و همیشگی
بازی آفلاین اجرا میشود

Duet Premium Edition بازی محبوب و فوق العاده زیبا با گیم پلی اعتیاداور و صداگذاری دلربا از استودیوی بازی سازی Kumobius برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به این لحظه بیش از پانصد میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و از پردانلودترین ها به شمار می رود و امروز در فارسروید قصد معرفی نسخه اصلی و پرمیوم ان را حضور شما کاربران عزیز و همیشگی داریم! در بازی Duet شما چرخش دو توپ رنگی یکی قرمز و دیگری آبی را برعهده می گیرید، با لمس سمت راست صفحه توپ ها در جهت ساعت گرد و با لمس نیمه سمت چپ توپ ها در جهت پادساعت‌گرد شروع به چرخش می کنند و هدف بازی این است که شما به سلامت از میان موانع گذشته و به پایان مسیر برسید! در راه موانع ثابت و متحرک زیادی را در پیش رو دارید و می بایست با دقت هرچه تمام تر طوری توپ ها را بچرخانید که بدون برخورد به موانع از لا به لای آنها عبور کنند ؛ چرا که اگر با آن ها برخورد کنید توپ ترکیده و مانند یک گلوگه پینت بال مانع را رنگ آمیزی می کند! به طور کلی Duet بسیار ساده طراحی شده و تا حد امکان سعی شده از زرق و برق های گرافیکی در آن دوری شود ؛ به جای جلوه های بصری سعی شده تا به شیوه بازی، نحوه بازی با ذهن کاربر و نوشته هایی که بر روی صفحه برای بازی با اعصاب شما نمایان می‌شود تمرکز گردد!

برخی از ویژگی های بازی آرکید Duet Premium Edition اندروید :

  • دارای 8 فصل مختلف که هر کدام به توان ذهنی بالا  و ریزه کاری های خود نیاز دارد
  • امکان انجام مجدد هر مرحله برای افزایش مهارت های خود و باز کردن قفل بیش از 25 دستاورد
  • باز کردن قفل حالت های مختلف دوام آوردن، بازی های روزانه و چهار حالت اضافی دیگر
  • دارای 9 موسیقی متن بسیار زیبا که شما را در حال و هوای بازی فرو میبرند
  • طراحی و ساخت فوق العاده با صداگذاری هیجان اور و کنترلرهای لمسی ساده و کاربرپسند

بازی Duet Premium Edition ابتدا ساده شروع می شود و کم کم سخت و سخت تر می‌شود، در برخی موانع می توانید تنها دست خود را بر روی قسمتی از صفحه نگه داشته و ببینید که توپ ها چطور با دقت تمام از لا به لای موانع می گذرند ؛ گاهی اوقات به سازنده بازی برای این همه دقت و ریزسنجی آفرین می گویید! در مراحل بعدی موانع متحرک‌، غیب شونده، سرعت های بالا و بزرگ و کوچک شدن موانع بر هیجان بازی می افزاید! بازی هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است وبا استقبالی بی نظیر روبرو شده که ما امروز در فارسروید جدیدترین و آخرین نسخه ان را به همراه نسخه پرمیوم برای دانلود قرار داده ایم که قادر هستید با لینک مستقیم و به صورت رایگان اقدام به دانلود ان از سرورهای پرسرعت سایت نمایید.

نکات تکمیلی : نسخه پرمیوم نسخه پرداخت شده و فول بازی است که در کنار نسخه اصلی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده است .

 

Duet Premium Edition Android Games