Xenowerk Tactics v1.2.9 – بازی استراتژیکی متفاوت “تاکتیک های زنوورک” برای اندروید
نسخه کامل (Full) و بدون محدودیت بازی به صورت آنلاک شده تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Xenowerk Tactics – تاکتیک های زنوورک یک اسپین آف و یک دنباله از بازی اکشن و معروف Xenowerk است که این بار در سبک استراتژیکی و تاکتیکال تولید و عرضه شده است. این بازی نیز مثل بازی اورجینال توسط استودیوی سوئدی Pixelbite توسعه داده و به صورت رایگان (محدود) عرضه شده است. در صورتی که کاربران مایل به داشتن نسخه کامل بازی باشند می بایست آن را از داخل بازی خریداری کرده و بازی را به صورت آنلاک شده و کامل در بیاورند. اما شما می توانید بدون نیاز به هیچ کار خاصی، نسخه کامل و بدون محدودیت Xenowerk Tactics را از فارسروید و برای اولین بار در بین تمامی سایت های ایرانی دریافت کنید و لذت ببرید! از معروف ترین آثار منتشر شده توسط Pixelbite می توان به سری بازی های مارشال های فضایی یعنی Space Marshals و Space Marshals 2 اشاره کرد. بازی Xenowerk Tactics محتوای داستانی بسیار جالبی دارد. در این بازی شما در نقش فرمانده یک تیم مخصوص شرایط اضطراری هستید که بعد از رخ دادن یک فاجعه نامعلوم و مرگبار در یک آزمایشگاه واقع در نقطه ای از قطب شمال، به این منطقه اعزام می شوید تا شرایط اضطراری را بررسی و مشکلات آن را در سریع ترین زمان ممکن مرتفع سازید. این آزمایشگاه بزرگ بعد از این سانحه به شدت آسیب دیده و مواد رادیواکتیو و خطرناک داخل آن بعد از یک انفجار مهیب به بیرون نشت پیدا می کنند. این مسئله سبب می شود تا شعاع کیلومترها از محل این آزمایشگاه به مواد خطرناک آلوده شوند و حضور در این نواحی بدون تجهیزات لازم باعث مرگ خواهد شد.

 

Xenowerk Tactics

 

در بازی Xenowerk Tactics شما باید در یک بازی استراتژیکی و تاکتیکی با رهبری گروهتان به این منطقه مراجعه کنید و راه جلوگیری از این اتفاق را کشف کنید. اما باید به شدت مراقب باشید چون موجودات جهش یافته زیادی در اطراف این منطقه رؤیت شده اند که به خاطر همین آلودگی ها به موجوداتی بزرگ، وحشی و خطرناک تبدیل شده اند. شما و تیمتان وقتی به این محل می رسید متوجه می شوید که اوضاع به شدت وخیم تر چیزی است که گزارش شده بود. اما وقتی این قضیه را متوجه می شوید که دیگر برای بازگشت و درخواست کمک دیر شده است! حالا این شما هستید که باید با تکیه بر توانایی ها و قابلیت های خودتان این شرایط خطرناک و بسیار دشوار را مدیریت کنید. به همین خاطر باید به نقاط مختلف مثل بخش های گوناگون این آزمایشگاه بزرگ، جنگل های انبوه، باتلاق های خطرناک، کارخانه ها و سرپناه ها بروید و هرچقدر که می توانید به جمع آوری منابع بپردازید. باید هر لحظه آماده رویارویی با بدترین تهدیدات باشید و سلاح های خود را برای مقابله با موجودات جهش یافته آماده کنید. یکی از مهمترین وظایفت شما جمع آوری اطلاعات کافی از این حادثه و ایمن سازی نقاط مشخص شده است. در طول مراحل بازی این نقاط به شما نمایش داده می شوند و شما باید طی مأموریت هایی این مناطق را پاکسازی کرده و ایمن کنید. سبک بازی استراتژیکی – اکشن است و نمای آن از بالا و به صورت سوم شخص می باشد. قوه مدیریتی و استراتژیکی لازمه کسب پیروزی در Xenowerk Tactics است. بنابراین باید با یک تلفیق مناسب، موارد ضروری در این بازی را فراهم کنید. آخرین نسخه Full بازی تاکتیک های زنوورک را می توانید همینک به صورت تست شده و رایگان از فارسروید دریافت کنید. لطفاً به پیش نیاز بازی توجه کنید. این بازی فقط روی دستگاه های دارای اندروید 7.0 به بالا قابل نصب است.

توجه : در نسخه مود بازی پول شما بی نهایت است ؛ در اجرای اولیه روی “ادامه بازی” باید کلیک کنید – در اجرای اولیه ذر صورت باز شدن حساب گوگل OK نزنید، در جای خالی صفحه کلیک کنید و یا دکمه برگشت را بزنید و بدون مشکل وارد شوید!

تغییرات نسخه ی v1.2.9 :

* اعمال بهینه سازی و افزایش پایداری بازی

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.pixelbite.xwt را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.