Samsung Smart Home v3.1072.19.215 کنترل تمامی لوازم الکترونیکی خانه در اندروید
نسخه اصلی برنامه

در دنیای امروز همه چیز در حال هوشمند شدن است. به این صورت که رفته رفته کنترل ما روی محیط کمتر می شود و ماشین ها و کامپیوتر ها به جای ما کنترل را به دست می گیرند. این روند با ظهور گوشی های هوشمند آغاز شد. این گوشی ها بسیاری از کار های ما را به صورت خودکار انجام می دهند و به میزان زیادی زندگی ما را آسان کرده اند. خیلی از روند های هوشمند سازی هم پایه ای روی گوشی هوشمند دارند. با ظهور اینترنت 5G که پهنای باندی بی نهایت را در اختیار همه دستگاه ها قرار می دهد، امکان پیاده سازی ایده اینترنت اشیاء به وجود آمده است. اینترنت اشیاء، قرار است تمام وسایل و ابزار های ما مثل تلویزیون، یخچال، لامپ ها، درب خانه، خودرو و …. را به اینترنت متصل کند. به این صورت آن ها با یکدیگر و ما ارتباط می گیرند و می توانند بسیاری از کار ها را به صورت خودکار انجام دهند. همچنین این قابلیت را هم برای کاربر فراهم می کنند که بتواند با استفاده از گوشی هوشمند خود، به صورت کامل همه وسایل دیگر را کنترل نماید. کمپانی های مختلفی در این زمینه فعال هستند که سامسونگ یکی از آن هاست. این کمپانی ها سعی می کنند ایده اینترنت اشیاء را در خانه هوشمند محقق نمایند و با جلب توجه مشتریان، به حوزه های دیگر نیز ورود نمایند. سامسونگ ابزار های مختلفی را برای هوشمند سازی خانه ها ارائه کرده است. بسیاری از وسایل خانگی جدید سامسونگ قابلیت اتصال به گوشی هوشمند، برای کنترل از راه دور را دارند. سامسونگ برای ارائه مدیریت کامل روی تمامی لوازم خانه هوشمند، اپلیکیشنی کامل ارائه کرده است. Samsung Smart Home عنوان اپلیکیشن سامسونگ برای کنترل و مدیریت خانه هوشمند، مخصوص سیستم عامل اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این اپلیکیشن در حال تغییر نام به SmartThings است. در اپلیکیشن جدید بر خلاف اپلیکیشن قبلی که تنها لوازم و ابزار های ساخت سامسونگ را پیشتیبانی می کرد، لوازم و ابزار های ساخت کمپانی های دیگر نیز پشتیبانی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تمامی لوازم برقی و الکترونیکی خود را به راحتی و از راه دور با گوشی اندرویدی خود کنترل نمایید. همچنین می توانید سنسور های مختلفی در خانه نصب کرده و با این برنامه بر وضعیت آن ها نظارت کنید. برای مثال می توانید از سنسور تشخیص حرکت برای اتاق کودک استفاده کنید و هنگامی که کودک از خواب بیدار می شود، خیلی زود مطلع شوید. یا این که با آن می توانید از لامپ های هوشمند فیلیپس استفاده کرده و رنگ و شدت نور را به صورت دلخواه در قسمت های مختلف منزل، تغییر دهید.

 

Samsung Smart Home

 

اپلیکیشن Samsung Smart Home مجموعه جامعی از کنترل ها و ابزار های مدیریتی است که ایده خانه هوشمند را به میزان زیادی محقق می سازد. این برنامه توانسته است امتیاز 2.7 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

توجه : این برنامه توسط کمپانی سامسونگ برای تبلت ها و گوشی های سامسونگ تولید شده و روی دستگاه های با برندهای غیرسامسونگ نصب نمی شود.

تغییرات نسخه  v3.1072.19.215:

* رفع باگ ها و مشکلات برنامه .