Power Sharing v1.4.4 شارژ گوشی با یک گوشی دیگر
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه

از زمان به وجود آمدن گوشی های همراه، بزرگترین مشکل کاربران با این دستگاه ها، عمر کم باتری آن ها بوده است. در طول بیش از دو دهه ای که گوشی های همراه در دسترسی همگانی قرار گرفته اند، پیشرفت های گسترده در زمینه تولید باتری برای آن ها رخ داده است. باتری گوشی های امروزی بسیار بزرگ تر و با ظرفیت تر از باتری گوشی های کلاسیک و قدیمی هستند. اما باز هم کاربران از کمبود شارژ‌ این دستگاه ها رضایت ندارند. چرا که همزمان با بزرگ شدن باتری این دستگاه ها، قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری آن ها هم افزایش پیدا کرده است و همین موجب مصرف بیشتر باتری و در نتیجه باقی ماندن مشکل شده است. راهکار های مختلفی مثل کم کردن نور صفحه نمایش، قطع اینترنت، خارج کردن برنامه ها از رم و … هم هست که با آن ها می توان به میزان قابل توجهی از مصرف باتری کاست، اما با وجود اپلکیشن های متعدد شبکه اجتماعی، پیام رسان و انواع بازی های جذاب و اعتیاد آور، عملا انجام چنین کار هایی به مثابه عدم لذت از گوشی خواهد بود. به همین منظور خیلی از کاربران برای حل مشکل شارژ‌دهی کم باتری، از پاوربانک ها در اندازه های حجیم و بزرگ استفاده می کنند. پاور بانک ها راه حلی عالی برای این مشکل هستند اما ممکن است همه جا در دسترس نباشند. چرا که اندازه نسبتا بزرگی دارند که حملشان را دشوار می کند. همچنین این دستگاه ها هم نیاز به شارژ شدن دارند و همین ممکن است آن را در برخی از مواقع غیر قابل استفاده نماید. راه حل دیگر استفاده از شارژ‌ موجود در گوشی های دیگر است. فرض کنید تلفن شما در حال خاموش در اثر تمام شدن شارژ‌ است اما تلفن دوستتان شارژ‌ کامل دارد می توانید با استفاده از یک کابل مقداری از شارژ موجود در گوشی دوستتان را به گوشی خود منتقل نمایید. برای انجام این کار در گوشی های سامسونگ نیاز به یک کابل به نام Power Sharing Cable EP-SG900 و یک برنامه مخصوص دارید. Power Sharing عنوان یک اپلیکیشن برای انتقال شارژ باتری گوشی های گلکسی سامسونگ، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Samsung Electronics Co., Ltd. توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با این برنامه می توانید میزان انتقال شارژ بین گوشی ها را مدیریت کنید. می توانید درصد باتری که می خواهید در گوشی باقی بماند در برنامه تنظیم کنید تا در هنگام رسیدن به آن سطح، عمل انتقال شارژ به طور خودکار متوقف گردد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Power Sharing اندروید:

  • مدیریت کامل انتقال شارژ بین دو گوشی
  • قابلیت تنظیم میزان شارژ دلخواه برای انتقال
  • قطع خودکار عمل انتقال شارژ با رسیدن به سطح تعیین شده
  • اطلاع رسانی از اتمام انتقال شارژ‌

اپلیکیشن Power Sharing ابزاری عالی برای کسانی است که معمولا با کمبود شارژ مواجه می شوند. این برنامه با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 3.7 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

توجه : این برنامه توسط کمپانی سامسونگ برای تبلت ها و گوشی های سامسونگ تولید شده و روی دستگاه های با برندهای غیرسامسونگ نصب نمی شود.

تغییرات نسخه  v1.4.4:

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

Power Sharing