Microsoft To Do: List, Task & Reminder v2.54.219 اپلیکیشن مایکروسافت برای مدیریت کارهای روزانه مخصوص دستگاه های اندرویدی
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه

به خاطر سپردن کارها، با توجه به حجم زیاد اطلاعات دریافتی در طول روز، بسیار مشکل شده است. همچنین به دلیل زیاد شدن مشغله ‌ها و نداشتن تمرکز اکثر برنامه ریزی هایی که می کنیم، فراموش می شود و بسیاری از کار ها، انجام نشده باقی می ماند. گوشی‌ های هوشمند در اینجا به کارمان می‌ آیند و با دستیار‌ های شخصی و اپلیکیشن ‌های بی ‌شمار کار را برای کاربران راحت می ‌کنند تا نگرانی بابت فراموش کردن کارها نداشته باشند. امروز با یکی از بهترین اپلیکیشن های یادآوری و مدیریت کارهای روزانه در خدمت شما هستیم. Microsoft To Do: List, Task & Reminder عنوان یک اپلیکیشن برای برنامه ریزی و یادآوری کارهای روزانه مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Microsoft Corporation توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه در مواردی نظیر کار، مدرسه و خانه به شما کمک خواهد کرد تا بهره‌وری خود را افزایش و میزان استرس خود را کاهش دهید. فن‌آوری هوشمند و طراحی زیبا را با هم تلفیق شده است تا گردش کاری روزانه را ساده تر کند. با اشتراک‌گذاری فهرست‌ کار ها می ‌توانید در به انجام رسیدن آن ها با دیگران همکاری کنید. می توانید به سادگی و با یک لینک، لیست کار ها را با همکاران یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. برای ساده تر و سریعتر انجام شدن کار ها، می توان آن ها را به چند مرحله تقسیم کرد و پیشرفت انجام کار ها را به صورت مرحله به مرحله مشاهده نمود. با تلفیق با سرویس Outlook Mail، می‌توانید کارهایتان را با استفاده از حساب Microsoft مشابهی در سرویس‌گیرنده Outlook Desktop یا در Outlook.com مشاهده کنید. تمام کارهای روزانه در سرورهای ابری ذخیره می‌شوند، بنابراین هم در Microsoft To Do و هم در Outlook Tasks به‌طور خودکار نمایش داده خواهند شد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Microsoft To Do: List, Task & Reminder اندروید :

  • ساماندهی برنامه های کاری روزانه به صورت هوشمند و حرفه ای
  • رسیدگی به برنامه های مهم روزانه بر اساس اولویت آن ها
  • امکان همگام سازی با سایر دستگاه ها
  • امکان به اشتراک گذاری فهرست وظایف قابل انجام با سایر افراد
  • دسترسی دائمی به فهرست کارها
  • هماهنگی و همکاری بیشتر در کارهای گروهی
  • تقسیم بندی کارهای روزانه با امکان تعیین مهلت زمانی برای انجام وظایف
  • امکان افزودن یادداشت برای مشخص سازی جزئیات وظایف کاری
  • امکان ایجاد فهرست وظایف کاری بر اساس رنگ های دلخواه
  • امکان تلفیق برنامه با outlook برای دسترسی آسان تر به اطلاعات برنامه در برنامه های دیگر

اپلیکیشن Microsoft To Do: List, Task & Reminder یک برنامه بی نظیر برای مدیریت کار های روزانه است که با بیش از 1.000.000 دانلود در گوگل پلی توانسته است امتیاز عالی 4.5 از 5.0 از کاربران اندرویدی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Microsoft To Do List, Task & Reminder