Google Calendar v2024.13.1 – دانلود گوگل کلندر جدید 1402 – اپلیکیشن تقویم رسمی گوگل 2024
نصب نسخه اصلی و کامل برنامه APK تقویم گوگل 1402 برای موبایل
www.calendar.google.com/calendar

Google Calendar – تقویم گوگل (گوگل کلندر) تقویم رسمی و اصلی شرکت گوگل با پشتیبانی از شمسی، هجری و قمری برای اندروید است. بی شک هر کسی برای فهمیدن مناسبت ها و یا چک کردن اوقات فراغت خود و تعطیلات رسمی به سراغ تقویم می رود و نمایی کلی از روز های هر سال را مشاهده می کند. با گسترش روز افزون برنامه های اندرویدی بیشتر کاربران نیز از استفاده تقویم های کاغذی دست کشیده اند و بیشتر به سوی تقویم های دیجیتالی سوق پیدا کرده اند. در این میان تقویم هوشمند گوگل را می توان جزو یکی از بهترین اپ های موجود در این زمینه دانست. به راحتی روز های هفته را در نماهای هفتگی، ماهانه و یا سالیانه مشاهده کنید و هر کدام از برنامه های کاری و یا تفریحی تان را تنها با چند اشاره ساده به روز ها بیفزایید تا برنامه ای خاص و مدون داشته باشید. اهداف خود را در ابتدای هر هفته مشخص کنید تا با هر بار، تقویم همه چیز را به صورت کاملا خودکار تنظیم کند. جدا از تمامی قابلیت های موجود در تقویم گوگل، از سیستم یاداور و لیست انجام کار ها نمی توان به سادگی گذشت و با بهره بردن از ان ها دیگر هیچگاه فعالیت های کاری تان را فراموش نمی کنید. همانطور که در عنوان نیز ذکر کرده ایم، یکی از بهترین و مورد توجه ترین ویژگی های این تقویم پشتیبانی از تقویم شمسی – فارسی [و پشتیبانی از زبان فارسی و نمایش روزهای هفته به صورت فارسی) می باشد که با آن می توانید به آسانی در یک محیط دوست داشتنی به نمای کلی تقویم ایران دسترسی داشته باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Google Calendar – تقویم گوگل اندروید :

  • چندین روش مختلف برای مشاهده تقویم به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه
  • همگام سازی تقویم موجود با جیمیل خود و افزودن خودکار رزرو رستوران، هتل ها، کنسرت هاو پرواز های خود
  • ایجاد لیست فعالیت های خود با یک یادآور هوشمندانه
  • ایجاد سریع رویداد ها تنها با چند لمس
  • مشاهده تمامی تقویم های خود در یک زمان و مکان
  • مشخص ساختن اهداف خود و تنظیم آن به صورت خودکار توسط تقویم

اپلیکیشن Google Calendar – کلندر گوگل اندروید با بهره بردن از مجموعه امکانات و قابلیت هایی متنوع توانسته است اعتماد کاربران را جلب و امتیاز 4.3از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه آن را از دیتابیس عظیم سایت فارسروید دریافت نمایید. نرم افزار Google Calendar همه قابلیت ها را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد! شما قادرید جدیدترین نسخه برنامه ها از جمله همین برنامه گوگل کلندر را از بروزترین مرجع اندروید یعنی فارسروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

توجه : برای شمسی کردن این تقویم به تنظیمات برنامه و گزینه General و سپس گزینه Alternative Calender مراجعه و در نهایت Pershin calender را انتخاب کنید [برنامه را یک بار ببندید و باز کنید].

 

Google Calendar