Lux Manager v2.21 تغییر رنگ و حالت لامپ های سامسونگ
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه

بیش از صد سال است که لامپ ها اختراع شده اند و شب های ما را روشن می کنند. پیش از اختراع لامپ، زندگی انسان ها محدود به ساعات روزانه بود و شب ها را تنها برای خواب استفاده می کردند اما پس از به وجود آمدن لامپ ها و همگانی شدنشان، انسان ها توانستند از ساعات شبانه نیز برای انجام کار ها و فعالیت های خود استفاده نمایند. لامپ تاثیر شگرفی در زندگی بشر گذاشته و مسیر جدیدی در تاریخ انسان ها باز کرده است. تا همین چند سال پیش لامپ ها تفاوت زیادی با نسل های اولیه خود نداشتند. لامپ های رشته ای، مرسوم ترین نوع لامپ ها بودند که علاوه بر مصرف برق فراوان، روشنایی پایینی هم داشتند. چند سالی است که پیشرفت های گسترده ای را در زمینه لامپ ها شاهد هستیم. حالا لامپ ها بسیار کم مصرف تر و در عین حال پر نور تر شده اند. علاوه بر این قابلیت های جدیدی نیز به آن ها اضافه شده است. برای مثال لامپ هایی اختراع شده است که می توان رنگ و شدت نور آن ها را به صورت دلخواه تغییر داد. این لامپ ها به صورت بی سیم به گوشی هوشمند متصل می شوند و می شود با گوشی آن را به صورت کامل کنترل کرد. سامسونگ در زمینه تولید این گونه لامپ ها پیشتاز است و اپلیکیشنی را هم برای کنترل و مدیریت آن ها در اندروید عرضه کرده است. Lux Manager عنوان یک اپلیکیشن برای مدیریت کامل لامپ های هوشمند سامسونگ، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Samsung Electronics Co., Ltd. توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توان رنگ دلخواه خود را روی لامپ ها اعمال کرد. بیش از 16 میلیون رنگ مختلف وجود دارد که می توان از میان آن ها بدون محدودیت رنگ دلخواه را انتخاب و استفاده کرد. همچنین حالتی برای رقص نور هم وجود دارد که در صورت استفاده از آن، لامپ ها نسبت به موزیک واکشن نشان می دهند و می توان از آن برای جشن ها، مهمانی و … استفاده نمود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Lux Manager اندروید:

  • کنترل کامل رنگ های لامپ با قابلیت انتخاب از بین ۱۶ میلیون رنگ مختلف
  • دارای حالت موجی برای تغییر مداوم نور لامپ
  • حالت رایحه برای برای کم و زیاد شدن نامحسوس نور لامپ
  • حالت موسیقی برای ایجاد رقص نور و افکت های بسیار زیبا، مناسب مجالس شادی
  • دارای تایمر خواب برای تنظیم مدت زمان روشن بودن لامپ ها

اپلیکیشن Lux Manager برنامه ای ضروری برای تمامی دارندگان لامپ های هوشمند سامسونگ است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

توجه : این برنامه توسط کمپانی سامسونگ برای تبلت ها و گوشی های سامسونگ تولید شده و روی دستگاه های با برندهای غیرسامسونگ نصب نمی شود.

تغییرات نسخه  v2.21:

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

Lux Manager