Idle Mental Hospital Tycoon v18.0 + Mod – بازی شبیه ساز سرگرم کننده “تاجر بیمارستان روانی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس و پول بی نهایت بعد از مراحل آموزشی) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Idle Mental Hospital Tycoon – تاجر بیمارستان روانی یکی دیگر از سری بازی های سبک شبیه سازی و مدیریتی (Idle) استودیوی WAZZAPPS GLOBAL LIMITED است که مثل دیگر بازی های این شرکت به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است. فارسروید با افتخار اعلام می دارد که باری دیگر برای اولین بار در بین تمام سایت های ایرانی اقدام به معرفی و انتشار یک بازی دیگر در سطح وب کرده است. ما در فارسروید آخرین نسخه این بازی را برای شما عزیزان در دو حالت معمولی و مود تدارک دیده ایم. استودیوی WAZZAPPS GLOBAL به خاطر ساخت بازی های سبک Idle و Tycoon معروف است. البته که باید گفت این توسعه دهنده به نسبت دیگر شرکت های بازی سازی رقیب که در همین حوزه فعالیت می کنند شهرت کمتری دارد اما با توجه به کیفیت بازی های عرضه شده توسط این استودیو باید گفت که آن ها بسیار حرفه ای و در سطح رقابت با تمام بازی های معروف در این سبک هستند. در این مطلب از سایت فارسروید قصد معرفی یکی از بهترین این بازی ها با محتوا و ماهیتی بسیار جالب و خلاقانه هستیم. پس اگر به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید در ادامه با ما همراه باشید.

 

Idle-Mental-Hospital-Tycoon

 

بازی Idle Mental Hospital Tycoon با سبکی شبیه به تمام بازی های Idle و Tycoon طراحی شده اما ماهیت و رویکرد آن متفاوت و جذاب است. این بار در این بازی شما در نقش یک تاجر هستید که یک بیمارستان راه اندازی کرده است. این بیمارستان مثل همه بیمارستان های عادی نیست و مخصوص بیماران روانی است. همین مسئله باعث می شود تا روند بازی کمی متفاوت تر از بازی های رایج در این سبک باشد. شما در Idle Mental Hospital Tycoon در نقش مؤسس یک بیمارستان روانی هستید که به تازگی آن را راه اندازی کرده است. شما یک مشاور اصلی خواهید داشت که در ابتدای بازی به شما کلیت کار را توضیح می دهد و روند کار بیمارستان را آموزش می دهد. کار شما پذیرفتن بیمارهای روانی با مشکلات حاد است. این بیماران خطرناک و غیرقابل پیش بینی هستند بنابراین کار شما هم سخت تر خواهد بود. برای مدیریت این بیمارستان شما به نیروهای متخصص از جمله پرستاران حرفه ای نیاز خواهید داشت. شما می بایست برای هر بیمار یک اتاق فراهم کنید و امکانات رفاهی لازم را برای آن ها تدارک ببینید. اما همانطور که گفته شد بیماران روانی خطرناک و غیرقابل پیش بینی هستند. آن ها ممکن است در زمان استراحت یا زمان غذا حرکات عجیب انجام داده و یا سعی کنند از بیمارستان فرار کنند. شما باید تدارکات لازم برای مقابله با این موارد را فراهم سازی کنید. مثل تمام بازی های سبک Idle و Tycoon در بازی Idle Mental Hospital Tycoon هم مبنای اصلی کار شما راه اندازی بخش های جدید و ارتقاء بخش های قبلی است. مدیریت اینکه کدام بخش ها نیاز به ارتقاء دارند و کدام بخش ها نیاز به راه اندازی دارند با شما و قوه مدیریتی شما خواهد بود. برای آشنایی بیشتر می توانید نگاهی به ویدئوی تریلر بازی بی اندازید و در صورت تمایل برای دانلود، به بخش دانلودباکس فارسروید مراجعه کنید.

ویژگی مود: با ورود به بازی و گذراندن آموزش اولیه؛ روی آیکون الماس موجود در سمت راست می‌زنید و در بخش تایم تراول روی اسکناس ها (نه الماس ها) می‌زنید ؛ هم الماس هم پول رایگان دریافت می کنید!