دانلود بازی شبیه‌سازی اندروید:

همانطور که از کلمه‌ی «شبیه‌سازی» می‌توان متوجه شد، دسته‌ای از بازی‌هاست که با هدف شبیه‌سازی کردن فعالیت‌های دنیای واقعی ساخته شده‌اند. این دسته از بازی‌ها مشاغل و حرفه‌های مختلف از جمله کشاورزی و مزرعه‌داری، خلبانی، رانندگی، شهرسازی، زندگی، آشپزی، ورزشی، پزشکی، نظامی و… را شبیه‌سازی می‌کنند و در آن‌ها بازیکن می‌تواند به صورت آزادانه یک شخصیت را کنترل کند و غرق در دنیایی خیالی شود! از جمله محبوب‌ترین و بهترین بازی های شبیه ساز اندروید می توان به BitLife - Life Simulator ؛ SimCity BuildIt ؛ House Flipper: Home Design ؛ Stardew Valley ؛ Farming Simulator 23 ؛ Bus Simulator : Ultimate ؛ Plague Inc ؛ The Trail ؛ Flight Pilot Simulator 3D ؛ Game Dev Tycoon ؛ Pocket City ؛ Cooking Simulator Mobile ؛ Survival on Raft ؛ This War of Mine ؛ Epic Battle Simulator 2 و Taxi Sim اشاره کرد که با کلیک برروی اسم هرکدام از آن‌ها می توانید به صفحه مخصوص هرکدام‌شان منتقل شوید و به صورت رایگان و با لینک مستقیم اقدام به دانلود شان کنید.
ما در فارسروید بازی‌های شبیه سازی جدید و قدیمی را به طور کامل تحت پوشش قرار داده‌ایم و به طور مرتب آن ها را بروز نگه می‌داریم و در کنار این‌کار، به طور مرتب بازی های جدید این ژانر را نیز معرفی می کنیم تا آرشیو بازی های شبیه سازی مان همیشه کامل بماند! اگر از علاقه‌مندان و عاشقان بازیهای شبیه ساز اندروید هستید، بهتر است هر چند مدت یکبار به این صفحه مراجعه کنید و با طیف عظیمی از بازیهای شبیه سازی به همراه نسخه مود با پول بی نهایت شان روبرو شوید.

دانلود رایگان بازی‌های شبیه سازی اندروید به صورت 100% آپدیت، تست شده و سالم به همراه مود با پول بی نهایت. Android Simulation Games.

دانلود بازی‌های شبیه سازی اندروید - فارسروید