Idle High School Tycoon v1.12.1 + Mod – بازی شبیه سازی و مدیریتی “سرمایه دار دبیرستان” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس و سکه طلا بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Idle High School Tycoon – سرمایه دار دبیرستان یکی دیگر از بازی های سرگرم کننده استودیوی آلمانی Kolibri Games سازنده عناوین مشابهی مثل  Idle Farm Tycoon ، Idle Pirate Tycoon ، Idle Restaurant Tycoon ، Idle Mail Tycoon و Idle Firefighter Tycoon است و به شکل کاملاً رایگان ساخته و برای دستگاه های اندرویدی به انتشار رسیده است. فارسروید به عنوان اولین وب سایت ایرانی در سطح وب اقدام به معرفی و عرضه یک بازی سرگرم کننده دیگر کرده و از شما عزیزان و علاقه مندان به بازی های کلیکر و مدیریتی دعوت می کند تا این بازی زیبا را از دست ندهید. استودیوی Kolibri Games رقیب جدی استودیوهای مشابهی در این زمینه مثل Codigames است چرا که این استودیوها به صورت تخصصی و انحصاری روی ساخت بازی های سبک Idle و Tycoon فعالیت دارند. استودیوی Kolibri Games در تلاش است تا موضوعات بیشتری را در این سبک از بازی ها پوشش دهد. در حالی که شرکت دیگری به نام Langsi Games یک بازی با نام Idle School Tycoon را منتشر کرده بود، توسعه دهندگان استودیوی Kolibri Games تصمیم گرفتند تا بازی مشابهی اما با تفاوتی در نام آن بسازند تا به جمع سازندگان بازی های مربوط به مدیریت مدرسه ملحق شوند. این بازی Idle High School Tycoon نام گرفت و به جای یک مدرسه ابتدایی، درواقع مدیریت یک دبیرستان را به عهده شما می گذارد. در ادامه با فارسروید همراه باشید تا ویژگی های بیشتری از این بازی را به شما معرفی کنیم.

 

Idle High School Tycoon

 

Idle High School Tycoon یک بازی در سبک Simulation است که جزو بازی های سبک مدیریتی و کلیکر به حساب می رود. روند کلی بازی درست مثل تمام بازی های مشابه در این سبک با استانداردهای پیش فرض آن است. به خصوص اگر پیش تر، با بازی های دیگر Kolibri Games که تعدادی از معروف ترین های آن ها را در ابتدای مطلب معرفی کردیم آشنا باشید خیلی سریع روند Idle High School Tycoon را هم متوجه می شوید. همانطور که کاملاً از نام و ویژگیهای کلی این بازی مشخص است، شما در نقش یک سرمایه دار هستید که یک دبیرستان تأسیس کرده است. کارهای زیادی برای بزرگ کردن و توسعه دادن به این دبیرستان وجود دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به استخدام معلم ها و نیروهای پرسنل اشاره کرد. مهم ترین اصلی که در بازی سرمایه دار دبیرستان با آن سر و کار خواهید داشت موضوع ارتقاءرسانی بخش های مختلف است. شما می توانید کلاس های درس را ارتقاء دهید، آن هال را بزرگتر و مجهزتر کنید و بهره وری کلاس های خود را افزایش دهید. شما همچنین می توانید کلاس های درس متنوعی را برگزار کنید. شما می بایست دانش آموزان مدرسه خود را مدیریت کنید و شرایط مناسبی برای تحصیل آن ها فراهم کنید. برای مثال می توانید با راه اندازی سرویس مدرسه دانش آموزان را به موقع به کلاس های درس برسانید. شما همچنین می توانید یک کافه تریا در دبیرستان راه بی اندازید تا دانش آموزان در زمان استراحت بین کلاس ها یا تعطیلی بعد از مدرسه بتوانند به این مکان بیایند و به صرف غذا و نوشیدنی بپردازند. بازی Idle High School Tycoon ویژگی های جالبی دارد که می تواند شما را مدت ها سرگرم کند. پس اگر به دنبال یک سرگرمی خوب در سبک مدیریتی و کلیکری هستید، سرمایه دار دبیرستان را از دست ندهید و برای دانلود آخرین نسخه آن به شکل معمولی یا مود شده به قسمت دانلودباکس فارسروید مراجعه کنید.

ویژگی مود: بعد از اتمام مرحله ی آموزشی و اضافه شدن آیکون الماس ، با کلیک بر روی آن و انتخاب یکی از تبدیل ارزهای دلخواه هم تعداد الماس هم اسکناس ها افزایش می یابد.