Idle Firefighter Tycoon v1.54.6 + Mod – بازی تفننی و کلیکر و شبیه ساز مدیریت ایستگاه آتش نشانی
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Idle Firefighter Tycoon – مدیریت ایستگاه آتش نشانی بازی سرگرم کننده و مدیریتی دیگری از استودیوی Kolibri Games کشور آلمان است که در سبک شبیه سازی ساخته و به شکل رایگان برای دستگاه های اندرویدی به انتشار رسیده است. استودیوی Kolibri Games تخصص خاصی در ساخت و طراحی بازی های سبک کلیکر، تفننی و Idle دارد و تا به امروز هم بازی های متنوع و خوش ساخت زیادی  Idle Farm Tycoon ، Idle Pirate Tycoon ، Idle Restaurant Tycoon و Idle Mail Tycoon را طراحی و عرضه کرده است که پیش تر در فارسروید نیز آن ها را خدمت شما عزیزان معرفی کرده بودیم. در این مطلب از سایت فارسروید قصد داریم تا یک بازی دیگر از این استودیوی خلاق را برای شما ارائه کنیم. بازی مورد نظر Idle Firefighter Tycoon – Fire Emergency Manager نام دارد و درست مثل دیگر بازی های این توسعه دهنده به یک موضوع خاص مرتبط است و آن موضوع هم مدیریت یک اداره آتش نشانی و نیروهای آن است. در این بازی که در واقع یک شبیه ساز ساده اما سرگرم کننده از مدیریت یک اداره آتش نشانی است، شما در نقش یک مدیر حرفه ای هستید و می بایست یک اداره آتش نشانی با نیروها و پرسنلش را مدیریت کنید و حادثه های مختلف و اورژانسی که پیش می آید را به خوبی هندل کنید.

 

Idle Firefighter Tycoon - Fire Emergency Manager

 

در Idle Firefighter Tycoon طبق روال همه بازی های سبک Idle و Tycoon فعالیت شما از یک محل کوچک آغاز می شود. شما باید با گسترده تر کردن فعالیت های خود و ارتقاء بخش های مختلف، اداره آتش نشانی خود را توسعه دهید. اگرچه که کار آتش نشان ها جان انسان ها و از بین بردن تهدیدات است اما به هر حال این فعالیت ها به عنوان یک شغل آن هم یک شغل مخاطره آمیز در نظر گرفته می شود. بنابراین شما با انجام هر مأموریت موفق مقداری پول به دست می آورید و روند بازی هم با همین کسب درآمدها دنبال می شود. بخش مهمی از بازی به مدیریت و گسترش ایستگاه آتش نشانی با اضافه کردن قسمت های جدید و امکانات و تجهیزات مدرن پیگیری می شود و بخش دوم به مأموریت های شما برای نجات جان انسان ها در حوادث گوناگون خواهد بود. از نظر طراحی ها و مدل سازی ها، بازی Idle Firefighter Tycoon – Fire Emergency Manager دقیقاً مثل دیگر بازی های استودیوی Kolibri Games طراحی کرده و خیلی راحت می توان زبان طراحی یکسان این بازی ها را متوجه شد که به نوعی امضای انحصاری این توسعه دهنده است. برای آشنایی بیشتر با ماهیت بازی و سبک و سیاق گیم پلی آن می توانید قبل از دانلود ویدئوی تریلر معرفی یا تصاویر اسکرین شات آن را مشاهده کنید و سپس در صورت تمایل از دانلود سنتر فارسروید آخرین نسخه بازی را به شکل معمولی یا مود شده دریافت کنید.

توجه : در نسخه مود بازی پس از راهنمایی های آموزشی تمام بخش ها را بدون محدودیت و کاهش اسکناس میتوانید آپگرید و گسترش دهید.