Zombie War: Idle Defense Game v248 + Mod – بازی آرکید و تفننی “جنگ زامبی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه و ستاره نامحدود) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Zombie War: Idle Defense Game – جنگ زامبی از دیگر عناوین ساخته شده در سبک بازی های کلیکر با تلفیق سبک های استراتژیکی و به خصوص برج دفاعی (TD) است که در دسته عناوین آرکید عرضه شده و در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. این بازی به شکل رایگان توسط استودیوی سنگاپوری ONESOFT توسعه داده شده و به انتشار رسیده است. استودیوی ONESOFT غالباً در دو سبک اصلی بازی های Galaxy Shooter و Idle فعالیت دارد. بازی جنگ زامبی با شباهت زیاد با یکی دیگر از بازی های همین توسعه دهنده به نام Zombie Idle Defense ساخته و طراحی شده است. این دو بازی نه فقط از نظر نام گذاری، بلکه از نظر ظاهری، سبک و سیاق گیم پلی بسیار شبیه به یکدیگر هستند و دلیل اینکه این توسعه دهنده دو بازی مختلف اما با نام، گرافیک و طراحی های مشابه را به صورت جداگانه عرضه کرده مشخص نیست اما به هر حال باید گفت که اگر Zombie Idle Defense را تجربه کرده باشید، بازی Zombie War: Idle Defense Game برای شما خیلی تازگی خواهد داشت. حتی شخصیت پردازی های هر دو بازی نیز بسیار شبیه به هم هستند و در مجموع شاید بتوان گفت که این دو بازی شاید یک بازی اصلی هستند که یکی به عنوان یک آپدیت مجزا عرضه شده است.

 

Zombie-War

 

بازی Zombie War: Idle Defense Game تلفیقی خیلی جالب و مهیج از دسته های بازی های گوناگون از جمله استراتژیکی، برج دفاعی، مدیریتی، تفننی و کلیکر است که همگی آن ها در قالب یک دسته اصلی یعنی آرکید در این بازی به کار گرفته شده اند. در بازی جنگ زامبی شما به سال 2113 میلادی سفر خواهید کرد. در این دنیای آینده نگرانه، به نظر می رسد که دنیا به آخرالزمان رسیده چرا که کل کره زمین توسط زامبی ها تسخیر شده است. شما همراه با دوستان و همراهانتان، از جمله کسانی هستید که هنوز به چنگ این زامبی های مرگبار نیفتاده اید. شما قرار است در نقش قهرمانانی تکرار نشدنی، دنیا را از دست این زامبی ها نجات دهید. برای این کار راهی جز نابود کردن گروهی این موجودات نیست. پس خودتان را آماده کنید تا با کمک شخصیت ها و قهرمانان مختلف، سلاح های گوناگون و تجهیزات متعدد، به سراغ دشمن رفته و آن ها را یکی پس از دیگری نابود کنید. در بازی Zombie War: Idle Defense Game که درواقع یک نوع بازی کاملاً دفاعی به حساب می رود، شما باید با ایجاد یک خط آتش، یک مرز محافظت شده بسازید و از نزدیک شدن زامبی ها به این مرز جلوگیری کنید. برای اینکه بهترین بازخورد را دریافت کنید، می بایست نیروهای خود را به بهترین شکل و در بهترین زمان به کار بگیرید. هرکدام از شخصیت های بازی قابلیت ارتقاء یافتن در ده ها Level هستند. با ارتقاء به موقع و مدیریت حرفه ای نیروهایی که در اختیار دارید، باید خودتان را برای مأموریت ها و مراحل سخت تر آماده کنید. بازی Zombie War: Idle Defense Game طراحی هایی ساده و فانتزی دارد و گیم پلی مهیج و پر زد و خورد آن می تواند برای هر کسی به خصوص دوست داران این سبک از بازی ها جذابیت زیادی داشته باشد. برای دانلود آخرین نسخه این بازی کافیست به بخش دانلود باکس فارسروید بروید و اقدام به دانلود نسخه معمولی یا مود شده بازی کنید.

توضیحات مود: پس از ورود به بازی و گذراندن مراحل اولیه؛ خود بازی به شما مقدار قابل توجهی سکه می دهد اما بی نهایت نیست و در صفحه اصلی بازی بخش آپگرید قهرمان هایی که باز هستند و ابزارهایی که بازی آزاد گذاشته می توانید بدون کاهش سکه و ستاره لول آپ کنید!