Tom Clancy’s Elite Squad v2.3.0  – بازی نقش آفرینی “تام کلنسی: جوخه حرفه ای ها” برای اندروید
یک بازی بسیار جذاب و تاکتیکال از سری بازی های Tom Clancy
تست شده با اجرای آنلای

Tom Clancy’s Elite Squad – تام کلنسی: جوخه حرفه ای ها یک بازی دیگر از مجموعه بازی های اکشن و معروف Tom Clancy است که توسط کمپانی مشهور Ubisoft ساخته و توسعه داده شده است. این کمپانی بعد از اینکه تعداد زیادی بازی برای کنسول های نسل هشتمی و کامپیوترها ساخت، متوجه شد که رقبای او در حال پیشی گرفتن جایگاه آن در بخش بازی های موبایلی هستند. به همین خاطر یوبی سافت بخشی برای ساخت بازی های موبایلی خود در مورد بازی های تام کلنسی راه اندازی کرد و ابتدا بازی های دیگری مثل Tom Clancy’s ShadowBreak را توسعه داد که درواقع نسخه ای موبایلی از بازی محبوب The Division بود. این شرکت بازی سازی در اولین ماه از نیمه دوم سال 2020 اقدام به معرفی و انتشار یک بازی دیگر از این مجموعه کرد. بازی معرفی شده Tom Clancy’s Elite Squad نام دارد و درست مثل بازی ShadowBreak در سبک نقش آفرینی و تاکتیکال ساخته شده است. اما این بار تلاش بیشتری برای جذاب تر کردن بازی صورت گرفته است که یکی از آن ها بهبود نسبی گرافیک و افزایش جزئیات بصری در بازی است. اما چیزی که Tom Clancy’s Elite Squad را بیشتر از گرافیک جذاب کرده، رویکرد جالب بازی سازان بوده است. آن ها قهرمانان و شخصیت های ضدقهرمانی بازی های محبوب Ubisoft از جمله  Rainbow Six®, Ghost Recon®, The Division®, Splinter Cell®, H.A.W.X®, EndWar® را در این بازی طراحی کرده اند تا به نوعی باعث شوند تا دیگر بازیکنان قدیمی این بازی ها هم با خبردار شدن از این قضیه به دانلود و نصب آن ترغیب شوند.

 

 Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG

 

بازی Tom Clancy’s Elite Squad داستانی بسیار جالب و حماسی دارد. داستان از جایی شروع می شود که خیلی از کشورهای جهان با تظاهرات سنگین مردم رو به رو می شوند و این مسئله از تظاهرات عادی به یک بحران جدی تبدیل می شود. تظاهرات به خشونت های غیرقابل تصور کشیده می شوند و باعث نگرانی خیلی از دولت های جهان می شوند. بعد از مدتی سازمان ملل متوجه می شود که این تظاهرات و شورش ها اتفاقی نبوده و با یکدیگر مرتبط هستند. در حالی که اوضاع درحال دگرگونی است، گروهی سازمان یافته که پشت این قضایا بوده اند بالاخره خودشان را نشان می دهند و حالا دولت ها متوجه می شوند که چیزی که با آن رو به رو شده بودند نه یک تظاهرات ساده یا شورش خیابانی، بلکه یک تهدید سازمانی و خطرناک است. شما در نقش فرمانده یک نیروی ویژه نظامی هستید که به سرعت برای رسیدگی به این مسئله اعزام می شود. شما باید افراد تیم خود را از اعضای نخبه و حرفه ای تشکیل دهید تا در شرایط غیرقابل پیش بینی در مقابل دشمنانی خطرناک، شانس پیروزی داشته باشید. فراموش نکنید که دشمنان شما گروه های چیریکی و کودتایی ساده نیستند و آن ها ارتشی حرفه ای و سازمان یافته هستند که به تجهیزات مدرن نظامی مجهز شده اند. سبک بازی به صورت نقش آفرینی و از نوع عناوین تاکتیکال و استراتژیکی است. شما می توانید یک تیم 5 نفره بسازید و در رقابت ها شرکت کنید. شخصیت هایی که در این بازی وجود دارند از قهرمانان و ضدقهرمانان معروف دنیای یوبی سافت از جمله Sam Fisher, Nomad, Caveira, Megan, El Sueno, Walker هستند. بخش اصلی و مهم بازی، رقابت های آنلاین PvP است که در آن شما می توانید با یک حریف دیگر به صورت آنلاین به رقابت بپردازید. کلیت بازی Tom Clancy’s Elite Squad و نحوه انجام در اولین بخش آموزشی بازی به شما آموزش داده می شود. آیتم ها، سلاح ها و شخصیت های مختلفی در طول رقابت ها قابل استفاده هستند که هر کدام به صورت جداگانه قابل ارتقاء می باشند. اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیکی و تاکتیکال هستید، Tom Clancy’s Elite Squad را از دست ندهید و همین حالا آخرین نسخه آن را از فارسروید دانلود کنید.

نکات تکمیلی:

  1. بازی Tom Clancy’s Elite Squad به صورت Pre-register عرضه شده است و هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد. این یعنی ممکن است این بازی روی بعضی از دستگاه ها به درستی اجرا نشود.
  2. به جز دیتای اصلی OBB، یک دیتای جانبی (با حجم تقریبی 400 مگابایت) در اولین اجرا از داخل خود بازی دریافت می شود و بعدها نیز ممکن است آپدیت های درون برنامه ای بیشتری برای آن عرضه شود.
  3. در حال حاضر سرورهای بازی برای کاربران ایرانی در دسترس هستند اما در صورتی که موفق به اتصال نشدید، آی پی خود را تغییر دهید.
  4. در صورت آماده شدن مود برای ورژن جدید به جعبه دانلود اضافه می گردد.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.ubisoft.tces را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.